Aion 4.0 w Euoropie

Aion

Europejska wersja darmowej gry MMORPG Aion doczeka się aktualizacji 4.0 i to jeszcze w sierpniu tego roku. Wraz z update 4.0 w Aion pojawią się nowe klasy: Inżynier i Artysta. Inżynier to klasa walcząca na dystans przy pomocy szybkostrzelnych rewolwerów lub powolnych ale zadających duże obrażenia dział eterowych. Artysta to z kolei coś w rodzaju barda, jest to klasa wsparcia, której zadaniem będzie głównie dawanie buffów drużynie i debuffów wrogom. Bronią tej klasy będą różne instrumenty strunowe.

UPDATE: AION dostępny jest teraz także po polsku, jeśli chcesz wypróbować jedną z najlepszych gier MMORPG zapraszamy na AION Rejestracja gdzie w kilka minut założysz darmowe konto.

Nowe klasy to jednak nie wszystkie zmiany w Aion 4.0, podwyższony zostanie również maksymalny poziom z 60 do 65. Potrzebne do ich osiągnięcia doświadczenie będziecie mogli zdobyć w nowych lokacjach wokół Katalam, podzielonych na północne, południowe i podziemne regiony. Znajdzie się tam aż 6 nowych instancji. Nowe atrakcje, w postaci twierdz i baz czekają również na miłośników walk PvP w Aion.

Aion 4.0 InżynierAion 4.0 Artysta

Zostaw komentarz