Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Aion 4.5 już na serwerach EU! | Gry MMO

Aion 4.5 już na serwerach EU!

Aion

Wczoraj na europejskich serwerach gry mmorpg Aion w końcu pojawiła się długo oczekiwana aktualizacja Aion 4.5. Wraz z nowym update w Aion dostępne jest kilka istotnych nowości jak:

EterTech – nowa specjalizacja inżyniera pozwalająca zasiąść za sterami wielkiego mecha.

Punkty Chwały – zdobywane za wykonywanie questów, walkę z bossami i podbijanie twierdz, dzięki tym punktom będziemy zdobywać kolejne rangi oficerskie.

System dostępu do instancji – dostęp do poszczególnych instancji będzie teraz regulowany przez pulę punktów posiadaną przez każdego gracza. Punkty te będą odnawiały się z czasem.

Nowe instancje – aż 8 nowych

Nagrody Weterana – poszerzony system nagród weterana do maksymalnego 60 poziomu.

Jeśli chcecie wypróbować jedno z najlepszych obecnie darmowych mmorpg to zapraszamy TUTAJ. Poniżej znajdziecie również trailer prezentujący największe zmiany w Aion 4.5.One Response to “Aion 4.5 już na serwerach EU!”

  1. Zuzia says:

    to bardziej pytanie niż komentarz ale jak dostane bana to ile on bendzie trfa.ł 1 tydzień mieśąc czy lie dzni lub mieśęcy :) ?

Zostaw komentarz