Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Aion - gry mmorpg! | Gry MMO

Aion

Aion

Aion to darmowe mmorpg z grafiką 3D. Aion to gra wymagająca pobrania i zainstalowania klienta jednak w nagrodę otrzymamy naprawdę zaawansowaną i dopracowaną grafikę 3. Jeśli chodzi o warstwę fabularną to Aion może nie zaskakuje, mamy więc odwieczny konflikt dobra ze złem. Stronę dobra reprezentuje anielska rasa Elyosi, a stronę zła i ciemności demoniczni Asmodianie. Jedną z rzeczy, która wyróżnia Aion spośród innych gier MMO jest to, że nasze postacie mogą wyposażyć się w skrzydła i latać.

Aion MMORPG

Tworząc postać w Aion mamy więc do wyboru dwie wyżej wymienione rasy oraz cztery, dość standardowe klasy: Wojownika, Kapłana, Maga i Zwiadowcy. Dosyć rozbudowany jest system anawansowania i rozwijania naszego bohatera w Aion. Każda klasa ma własne, rozbudowane drzewko umiejętności. Poszczególne skille również możemy ulepszać wraz z kolejnymi poziomami. Poszczególne klasy posiadają też swoje specjalizacje, które możemy wybrać na wyższych poziomach doświadczenia (po osiągnięciu 10 levelu). I tak wojownik może wybrać specjalizacje Templar (tank) lub Gladiator (melee DPS), Mag może wybrać pomiędzy Sorcerer (ranged DPS) i Spiritmaster (summoner). Z kolei specjalizacje Zwiadowcy (Scout) to Ranger i Assassin, a specjalizacje Kapłana to Cleric i Chanter. Oprócz specjalizacji w Aion znajdziemy również cały szereg profesji (Alchemy, Armorsmithing, Cooking, Handicrafting, Tailoring i Weaponsmithing) i całkiem rozwinięty system craftingu.Świat Aion podzielony jest na lokacje będące pod wpływem dwóch walczących frakcji. W każdej strefie znajdziemy sporo mobów i questów, podróżując po świecie Aion nie odczujemy raczej pustki. Im bliżej będziemy terenów pod wpływem wrogiej frakcji tym częściej będziemy musieli stawać do walki. W AION nie zabraknie również walk PvP, tworzenia Gildii czy ulepszania przedmiotów. Na rynku darmowych gier mmorpg to pozycja zdecydowanie warta uwagi, szczególnie jeśli cenisz sobie wysokiej jakości grafikę.

AION przydatne linki:

Aion Rejestracja

Aion Newsy

Zapraszamy również do obejrzenia trailera gry AION:

Zostaw komentarz