Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Albion Online - nowe, sandboxowe MMO. | Gry MMO

Albion Online – nowe, sandboxowe MMO.

Albion Online

Albion Online to kolejne MMO, będace obecnie w fazie przygotowań, które trudno jednoznacznie zaliczyć do jednego gatunku. Ma to być gra MMO w klimacie fantasy, w której bardzo wiele ma zależeć od graczy. Ma to być gra typu sandbox, w której wszystkie przedmioty i budynki w grze mają być stworzone przez samych graczy. Gracze mają również odpowiadać za kreowanie ekonomii w Albion Online. Na myśl przychodzą tu takie inne gry jak Salem Crafting MMO czy Minecraft.

Inne szczegóły dotyczące rozgrywki w Albion Online, które znamy na chwilę obecną, to cykl dnia i nocy, tworzenie własnych klas, czy też handel ziemią i nieruchomościami. W marcu mają się rozpocząć zamknięte beta testy (closed beta test) Albion Online więc być może będziemy w stanie napisać coś więcej o tym MMO tworzonym przez niemieckie studio Sandbox Games.

Na koniec dodam jeszcze, że gra ma być dostępna na platformach iPad, Android, Windows, Mac OSX i Linux, co już samo w sobie jest dość ambitnym założeniem.

Albion OnlineAlbion Online

Zostaw komentarz