Allods Online: Path to Victory – nowy system walki

Allods Online

Wczoraj do gry MMO Allods Online wszedł nowy patch zatytułowany Path to Victory. Jedną ze zmian wprowadzonych przez tą aktualizację jest nowa mechanika walk Guild vs Guild. Teraz wojny gildii mają stać się dużo ciekawsze i atrakcyjniejsze. Prowadzenie kampanii wojskowych ma teraz dawać dużo większe możliwości. Dodatkowo ulepszony został również system matchmakingu dobierający przeciwników. Jeśli macie ochotę na wypróbowanie tej darmowej gry MMO zapraszam na Allods Online Rejestracja, gdzie w kilka minut założycie darmowe konto.

Druga duża zmiana wprowadzona przez patch Path to Victory to możliwość tworzenia przez wysokopoziomowych graczy własnych podziemi i zaludnianie ich potworami, pułapkami itd. Inni gracze będą mogli próbować spenetrować takie podziemia i zdobyć ukryte w nich skarby. Powstał też specjalny ranking najlepszych podziemi, który pokazuje ile prób ich przejścia podjęto, ile poległo w nich graczy itd.

Od wczoraj, 5 czerwca w Allods Online trwa również event Not a Day Without A Gift, w którym otrzymamy specjalne prezenty za regularne logowanie się do Allods Online. Na koniec zapraszam Was do obejrzenia kolejnego trailera reklamującego nowy patch w Allods Online.Zostaw komentarz