Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Allods Online - darmowy World of Warcraft? | Gry MMO

Allods Online

Allods Online

Allods Online to szczególny przypadek pośród darmowych gier mmorpg. Gra ta jest tak zaawansowana i rozbudowana, że zasadniczo przewyższa prawie wszystkie inne bezpłatne mmorpg. Jak to mówią niektórzy Allods Online jest po prostu za dobry żeby być za darmo.

Naszą krótką recenzję gry Allods zaczniemy może od samego początku czyli od tworzenia postaci. Gra osadzona jest w barwnym świecie fantasy. Na początku rozgrywki mamy do wyboru 2 zwalczające się frakcje, 6 różnych ras, 8 archetypów i uwaga – aż 28 klas, setki umiejętności i aż 1500 questów.

Allods Online – KLIKNIJ I SPRÓBUJ ZA FREE!

Po stworzeniu postaci rozpoczynamy grę w obszare startowym. Nauczymy się tu co nieco o naszej frakcji oraz o sterowaniu i poruszaniu się po świecie Allods Online. Już krótko po rozpoczęciu gry widać, że Allods do pewnego stopnia inspirowany jest grą World of Warcraft. Nie znaczy to oczywiście, że ten mmorpg jest tylko marną kalką WoW’a. Jednym z ciekawszych, oryginalnych rozwiązań zastosowanym w Allods Online jest system walki. Odpowiedni rozdział punktów umiejętności, siły i zręczności, a nawet wybór broni decyduje o unikalnym stylu walki, która może wypracować nasza postać. Dla przykładu jeśli wybierzemy lekki, jednoręczny sztylet, będziemy mogli częściej używać naszych umiejętności. Jeśi natomiast wybierzemy duży, dwuręczny miecz odświeżanie naszych skill’i będzie trwało dużo dłużej.

Koniecznie należy wspomnieć o zaawansowanej i robiącej duże wrażenie grafice 3D zastosowanej w Allods Online. Dzięki tej grafice, umiejętnie skonstruowany i bogaty świat w ciekawe postacie i questy świat, jest jeszcze bardziej wciągający. Podsumowując w chwili obecnej Allods Online to najlepsza darmowa alternatywa dla World of Warcraft. Wielu graczy twierdzi nawet, że Allods w kilku aspektach jest lepszy niż WoW.

One Response to “Allods Online”

  1. BGM says:

    Nosz ku!#@ Allods online nie może być inspirowane wowem bo powstało wcześniej! Po prostu było ciągle na ruskim rynku. Zero wiedzy o grze i odrazu recenzja. Bardzo profesjonalnie.

Zostaw komentarz