Army Rage

arl

Army Rage to przeglądarkowa gra online z kategorii gier MMOFPS. Gra ta osadzona jest w czasach II Wojny Światowej. Wydawcą gry jest firma Yacuba Gamet LTD. Aby zagrać w tę grę należy pobrać jej część na swój komputer. Wymagania, jakie ona stawia to karta graficzna z 256 megabajtami pamięci, dobry procesor 2.0 Mhz, około 2GB miejsca na dysku oraz przynajmniej 1 GB RAMu.

Ogromną zaletą gry jest to, że jest darmowa i każdy może w nią zagrać. Do czego moglibyśmy ją porównać? Chyba każdy zna takie produkcje jak Medal of Honor czy też Call of Duty. Army Rage to taka uboższa wersja tych gier. Rozpoczynając grę można dołączyć do jednej ze stron konfliktu który zaowocował wybuchem II Wojny Światowej. Gracz może być uczestnikiem walk ze strony Państw Osi, czy też stanąć po stronie Aliantów. Jednak pewniakiem jest fakt, że w Army Rage gra coraz więcej ludzi z całego świata, więc możemy się spodziewać coraz to nowszych lokacji, czy też ulepszania umiejętności walk, bitew, lepszych broni itd. Gra pozwala na tworzenie własnych klanów dzięki którym można gromadzić wielu graczy i wspólnie stawiać opór przeciwnikom. Trzeba się jednak liczyć z tym, że inne klany również będą atakowały. Każdy będzie chciał pokazać kto jest Panem bitwy! W grze w klanie są cztery tryby gry, które można przyznać, że zostały zerżnięte z całej reszty innych gier. Tylko, po co wymyślać coś nowego, jak wszyscy wiedzą na czym polegają podstawowe tryby, no i po co takie zmiany, skoro te standardowe opcje się sprawdzają? Pierwszy tryb to Capture The Flag, którego celem jest przejęcie flagi z bazy wroga. Tryb numer dwa to chyba ten z najbardziej znanych, czyli Team Deathmatch. Tryb trzeci to Rouch, a czwarty King of The Hill. Jak wiadomo z innych gier, te tryby potrafią dostarczyć wielu przyjemności.Tak jak w przypadku innych gier tak też w Army Rage można korzystać z wyboru specjalności postaci, jest tutaj również duży wybór broni, które są dostosowane do wybranych bohaterów. Wyposażenie żołnierzy jest dopasowane do tego jakie noszono i z jakiego korzystano podczas II Wojny Światowej. Rozpoczynając rozgrywkę i wybierając postać, gracz ma do wyboru cztery klasy postaci: Assault, Scout, Support, Engineer. Assault to żołnierz piechoty, który potrafi zwinnie posługiwać się bronią. Scout cechuje się usuwaniem przeciwnika po cichu, bo to snajper. Support to klasa która jest wyposażona w miotacze ognia, karabiny itd, czyli broń zagłady, poza tym przydaje się jako lekarz drobnych ran u swoich druhów. Ostatnia klasa postaci w Army Rage to Engineer, który jest można powiedzieć swego rodzaju mechanikiem, naprawia pojazdy, potrafi również posługiwać się bronią typu bazooka. Gra oferuje również pięć plansz do wyboru. Niestety po wyborze trybu zaawansowanego, nie ma się spodziewać wielkich utrudnień, gdyż ten tryb naprawdę nie powala specjalnie na kolana.

Ogólnie podsumowując Army Rage to gra na którą warto zwrócić uwagę. Pomimo jej darmowego udostępnienia można się miło zaskoczyć. Wiele broni do wyboru, parę plansz, wiele obiektów wojennych, czy też realność II Wojny Światowej, to ogromne plusy dla tej gry. Zresztą, zagraj sam i przekonaj się co ta gra jest warta!

Army Rage MMOFPS

Army Rage Bronie

One Response to “Army Rage”

  1. JJMroczny says:

    siemano

Zostaw komentarz