Avalon Heroes

Avalon Heroes recenzja

Avalon Heroes to unikalna, darmowa gra mmorpg, która w ciekawy sposób łączy elementy gry strategicznej czasu rzeczywistego (real time strategy) i gry rpg. Zamysł w Avalon Heroes jest prosty, tworzymy bohatera, zabijamy potwory zyskując doświadczenie i kolejne poziomy doświadczenia, a gdy nasz heros urośnie w siłe może stanąć w szranki z innymi graczami. Avalon Heroes to gra podobna i oparta na zbliżonych zasadach co gry Defense of the Ancients (tzw. DotA) czy nowsze League of Legends.

Avalon Heroes – ZAGRAJ ZA DARMO!

Avalon Heroes i oparte na podobnych zasadach gry mmo nie wymagają żadnego doświadczenia ani wielkiego kombinowania. Dzięki temu są to gry dobre dla każdego. Dosyć istotny w Avalon Heroes jest element zręcznościowy musimy więc jedynie nieco poćwuczyć rozgrywkę, żeby mieć takie same szanse jak inni. Duży naciska na element zręcznościowy sprawia, że o zwycięstwie będzie stanowić Twój refleks, szybkośći wyczucie czasu. Poniżej możecie zobaczyć również kilka minut z gameplay Avalon Heroes.

Przy każdym zdobytym przez naszą postać poziomie otrzymujemy dostęp do nowych umiejętności, są to 3 normalne umiejętności i 1 specjalna (ultimate). Umiejętności te zazwyczaj są pomocne przy atakowaniu innych graczy. Właśnie odpowiednie używanie tych umiejętności będą kluczem do sukcesu.

W Avalon Heores dostępne jest kilka trybów rozgrywki. Pierwszy z nich to Mission Mode, jest to rodzaj bardzo rozbudowanego tutoriala, dzięki któremu nauczysz się sterowania, zasad gry i łączenia przedmiotów w celu uzyskania potężniejszych ich wersji. Łączenie przedmiotów jest w Avalon Heroes dosyć ważnym elementem. Kolejny tryb to Scenario Mode, który jest rozbudowaną kampania dla jednego gracza. Pozwala ona na wgłębienie się w fabułe i świat Avalon Heroes, dodatkowo dzęki przechodzeniu Scenario Mode odblokujemy kilka rzeczy w standardowych grach.

Trzeci tryb rozgrywki w Avalon Heroes to Adventure Mode, który jest podobny do Scenario Mode jednak może w nim brać udział do 8 graczy na raz. Dwa ostatnie tryby to Arena Mode i Battle Mode, które są najbardziej charakterystyczne dla tego typu gier. Możemy w nich zmierzyć z całymi falami nadchodzących potworów jak i z innymi graczami. Te 2 tryby są najbardziej zbliżone do tych znanyc z DotA czy League of Legends.

Jeśli lubisz gry w typie Defense of the Ancients czy Legue of Legends koniecznie spróbuj pograć w Avalone Heores. Rejestracja jak i sama rozgrywka jest darmowa więc i tak nie nie tracisz.

Zostaw komentarz