Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Battlefield Heroes - poradnik dla początkujących. | Gry MMO

Battlefield Heroes – poradnik dla początkujących.

heroes

Battlefield Heroes, zwana również w skrócie BFH lub po prostu Heroes, to jedna z najpopularniejszych strzelanek online, dostępnych na rynku. Cechują ją lekki, wręcz humorystyczny klimat i grafika. Wyraźnie odróżnia to Battlefield Heroes od “poważnych”, militarnych tytułów MMORTS. W Battlefield Heroes Register, pobranie gry i sama rozgrywka są darmowe w związku z czym jeśli tylko lubisz takie gry koniecznie spróbuj.

BFH Frakcje

W Battlefied Heroes mamy dwie, walczące ze sobą frakcje Armię Royal i Armię National. Frakcje różnią się właściwie jedynie wyglądem postaci i broni. Jeśli chodzi o siłę, zasięg itd. broni to jest on taki sam dla obu frakcji. W trakcie walki dość łatwo możemy odróżnić graczy z naszej drużyny od przeciwników. Imiona/Nicki nad głowami przeciwników będą napisane czerwonym kolorem, natomiast imiona przyjaciół z drużyny kolorem niebieskim. Dodatkowo jak wycelujemy w członka naszej drużyny pojawia się niebieski krzyżyk.

BFH Klasy

W Battlefield Heroes mamy do wyboru 3 klasy: Soldier, Gunner i Commando. Jak łatwo się domyślić każda z klas posiada unikalne cechy i umiejętności, o tym jednak za chwilę. Najpierw powiedzmy o tym co jest takie samo dla każdej z klasy. Każda postać może być uzbrojona w 2 bronie oraz 1 materiał wybuchowy. Każda z klas może także używać wszystkich dostępnych w grze pojazdów.

BFH klasy

BFH Soldier – Soldier to klasa dość uniwersalna, może posłużyć za dobre wsparcie, przy odpowiednim wykorzystaniu może także zadać wrogowi spore obrażenia. Startowa umiejętność Soldiera to Combat Medicine, która pozwala leczyć siebie i członków naszej drużyny. Kolejne przydatne umiejętności to Burning Bullets – pociski zapalające wrogów oraz Sixth Sense, która pozwala widzieć pozycję wrogów ukrytych za przeszkodami. Podstawowa broń dla tej klasy to pistolet maszynowy, mogą posługiwać się również pistoletami i shotgunami.

BFH Gunner – to specjalista od ciężkiej broni, posiada najwięcej zdrowia (Heath) ale za to porusza się najwolniej. Może posługiwać się ciężką bronią jak wyrzutnie rakiet czy ciężkie karabiny maszynowe.

BFH Commando – ma najmniej zdrowia ale za to zadaje największe obrażenia i jest najszybszą postacią. Najważniejsza umiejętność Commando to Stealth czyli czasowa niewidzialność. Bronie charakterystyczne dla tej klasy to nóż i karabin wyborowy.

BFH Umiejętności

Umiejętności w BFH zwane Abilities to po prostu skille, które mogą używać nasze postacie w trakcie walki. Każda klasa posiada swoje, odrębne skille. Umiejętności naszej postaci możemy rozwijać za pomocą Hero Points. Po zdobyciu odpowiedniej ilości punktów możemy rozwinąć daną umiejętności przez kliknięcie znaczka “+” przy jej ikonie. Musimy pamiętać, że aby móc użyć umiejętności w trakcie walki musimy ją przed bitwą umieścić (kliknąć i przeciągnąć) na pasku naszego ekwipunku. Zawsze możemy także zresetować nasze umiejętności używając przycisku “Refund” w menu “Abilities”.BFH Hero Points i Valor Points

Hero Points to punkty używane do rozwijania umiejętności. Otrzymamy je na każdym parzystym levelu. Za każdy Hero Point możemy rozwinąć umiejętność o jeden poziom lub odblokować nową. Valor Points to z kolei punkty, za które kupimy broń, widgety, a także ubrania i inne elementy zmieniające wygląd naszej postaci. Valor Points zarabiamy wykonując misje i grając.

BFH Tryby Gry

Conquest – ten tryb to połączenie elementów team death match i capture the flag. Obie drużyny zaczynają rozgrywkę z 50 ticketami. Drużyna, która pierwsza straci wszystkie 50 ticketów przegrywa. Tickety są odliczane za każdą śmierć w zespole zadaną przez przeciwnika – 1 bądź więcej za każdego zabitego w zależności od liczby zdobytych flag.

V2 Vengeance (Hero of the Hill) – obie drużyny walczą o panowanie nad rakietami umieszczonymi w środku mapy. Wygrywa ten zespół, który utrzyma rakiety przez 5 minut lub przez 10 minut nie dopuści do ich zdobycia i przejęcia.

Capture The Flag – tryb ten dostępny jest na mapach Victory Village i Perilous Port. Drużyny walczą przez 15 minut o zdobycie flagi przeciwnika i przeniesienie jej do własnej bazy. Zespół który przejmie flagę przeciwnika w taki sposób 3 razy wygrywa i rozgrywka się kończy nie zależnie od tego ile czasu zostało.

2 Responses to “Battlefield Heroes – poradnik dla początkujących.”

  1. BFH NewBile says:

    Wielkie dzięki za poradnik!!!! Naprawde pomaga

  2. YukiKyuto says:

    Mam pytanie czy są ubrania ktore dodają skill pointy albo point w daną umiejętnośc bo gram w ta gre dosc dlugo a widzialem w rankingach paru gosci ktorzy maja wymaksowane skille na full i sie zastanawiam jak to jest mozliwe -,-

Zostaw komentarz