Battlestar Galactica Online

Battlestar Galactica Online

Battlestar Galactica Online, w skrócie BGO to nowa, przeglądarkowa gra MMORPG, która na komputerach PC zadebiutowała całkiem niedawno. Gra ta daje nam możliwość zanurzenia się w epickim uniwersum Battlestar Galactica wykreowanym przez kultowy serial science fiction, opowiadający o zmaganiach resztek ludzkości z bezlitosną rasą maszyn – Cylonów.

Battlestar Galactica Online to bardzo innowacyjna gra wprowadzająca na rynek przeglądarkowych MMO szereg nowości. W Battlestar Galactica Online po raz pierwszy zastosowano tak zaawansowaną grafikę w grze przez www. Jak dotąd osiągnięcie takich efektów było możliwe jedynie w przypadku gier, które musieliśmy pobrać i zainstalować klienta na swoim komputerze. W Battlestar Galactica Online rejestracja zajmie Ci tylko kilka minut, po których sam będziesz mógł ocenić zaawansowaną grafikę 3D.

To co między innymi czeka na nas po zalogowaniu do Battlestar Galactica Online to strategia w postaci kosmicznych bitew na dużą skalę, misje eksploracji nowych nieznanych planet, epickie starcia PvP czy w końcu unikalny system multiplayer. Dodatkowo w BGO zastosowano naprawdę unikalny, jak na gry przez www, system questów i misji. Wykonywane przez Ciebie questy i zadania mają realny wpływ na fabułę i otaczający Cię wszechświat. Tego jak dotąd nie spotykaliśmy w żadnych grach przeglądarkowych.

Na samym początku rozgrywki musimy oczywiście wybrać: Ludzi lub Cylonów. Frakcja z najmniejszą ilością graczy otrzyma bonus +50% punktów doświadczenia przez pierwsze 5 leveli. Ma to być zachetą aby gracze dołączali się do słabszej frakcji. Jak to zwykle bywa, po wybraniu frakcji, czeka nas krótki tutorial, dzięki któremu zapoznamy się mechaniką i sterowaniem gry. Nauczysz się więc manewrować statkiem, wybierać bronie, atakować wrogie statki itd. Po ukończeniu tutoriala będziesz mógł stworzyć swoją postać, wybrać pierwszy statek i rozpocząć kosmiczną przygodę.

Po kilku wstępnych, krótkich questach nauczysz się również jak wyposażać swoją postać w nowe przedmioty, kupować nowe statki i brać misje eksplorowania nieznanych rejonów kosmosu. Podsumowując Battlestar Galactica Online to naprawdę duży krok w rozwoju gier przeglądarkowych. Zaawansowana grafika 3D, brak konieczności instalacji, a przede wszystkim innowacyjne rozwiązania sprawiły, że gra ta już w krótkim czasie zyskała bardzo wielu fanów i ma ogromne szanse zostać jedną z najpopularniejszych gier mmo przez przeglądarkę.

Zostaw komentarz