Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Big Farm - Szkółka upraw | Gry MMO

Big Farm – Szkółka upraw

Big Farm

W darmowej, przeglądarkowej grze o budowaniu farmy – Big Farm, pojawiła się nowa aktualizacja, a wraz z nią nowy budynek i kilka innych rozwiązań. Nowy budynek w Big Farm to Szkółka upraw, która dostępna jest dla graczy od 20 poziomu. Wraz z pojawieniem się Szkółki upraw w Big Farm pojawiły się również nowe przedmioty jak sadzonki różnych roślin i woda. Teraz w czasie prac na farmie będziesz czasem znajdował specjalne nasiona i sadzonki, a dzięki ich pielęgnowaniu będziesz mógł wyhodować specjalne odmiany upraw.

Dzięki nowemu budynkowi będziecie mogli zmieniać rośliny na ich specjalne wersje. Dzięki temu uprawy z tych roślin zyskają różne dodatkowe cechy. Im bardziej rozbudujesz Szkółkę upraw tym większe możliwości będziesz miał w modyfikowaniu swoich upraw. Jeśli lubisz darmowe gry o farmie zapraszamy na Big Farm Rejestracja gdzie w kilka minut założysz darmowe konto i zaczniesz zabawę na własnej farmie.

Źródło: http://bigfarmgra.pl/Zostaw komentarz