Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Black Desert - wersja EU/US coraz bliżej. | Gry MMO

Black Desert – wersja EU/US coraz bliżej.

Black Desert

Black Desert to według wielu graczy i branżowych dziennikarzy jedna z bardziej oczekiwanych gier mmorpg 2013 roku. Olbrzymi ponury świat fantasy, dynamiczne walki (o nieco zręcznościowym charakterze) i rozbudowany tryb PvP z oblężeniami twierdz i zamków włącznie to tylko, niektóre z atrakcji, które czekają na nas w Black Desert.

Na oficjalnej stronie Facebook Pearl Abyss, studia tworzącego Black Desert pojawiła się notka (zdjęcie poniżej), w które ewidentnie wynika, że studio poszukuje kogoś kto miałby wesprzeć tworzenie angielskojęzycznej wersji gry. Nie znaczy to, że w nowego mmorpg pogramy szybko, pamiętajmy że closed beta w Korei zacznie się dopiero w czerwcu, a na chwilę obecną Pearl Abyss nie podpisała jeszcze umowy z żadnym wydawcą w Europie czy USA. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość, a oczekiwanie niech umili Wam jeden z pierwszych trailerów Black Desert, który znajdziecie na końcu newsa.

Black DesertZostaw komentarz