Brick Force FAQ – pytania i odpowiedzi.

Brick Force

Poniżej znajdziecie kilka podstawowych pytań i odpowiedzi dla graczy początkujących w strzelankę online Brick Force. Jeśli nie znasz jeszcze tej darmowej strzelanki online zapraszamy na – Brick Force rejestracja.

Brick Force Konto i Bezpieczeństwo

P: Zapomniałem swojego hasła! Co zrobić?
O: Jeśli zapomniałeś swojego hasła, kliknij w ten link i podążaj za wskazówkami aby wygenerować nowe: http://www.brick-force.com/en/password-request

Brick Force Pomoc techniczna

P: Czy w przyszłości pojawi się wersja na Linuxa?
O: Gra Brick Force jest stworzona na silniku  Unity 3D, który docelowo ma być kompatybilny z Linuxem. Niestety aktualnie nie ma dokładnego terminu kiedy to nastąpi. Aktualnie użytkownicy Linuxa mogą grać w Brick-Force za pośrednictwem oprogramowania open source “Wine”, jednak nie gwarantuje to płynności rozgrywki.

P: Jakie systemy operacyjne są obsługiwane przez Brick-Force ?
O: Aktualnie Brick Force jest grywalny na Windows XP, Windows Vista, Windows 7. Przeglądarkowa wersja jest dostępna na MAC OS X.

P: Jakiej przeglądarki potrzebuję by móc grać w Brick Force?
O: W Brick-Force możesz grać na jednej z wielu popularnych przeglądarek, takich jak Internet Explorer, Mozilla Firefox, Chrome czy Opera.

P: Czego potrzebuję aby grać w Brick Force na mojej przeglądarce?
O: Aby zagrać w Brick-Force na Twojej przeglądarce, musisz zainstalować Unity Web Player. Przy pierwszej próbie logowania przez przeglądarkę zostaniesz przekierowany na stronę z Unity Web Player’em. Teraz kliknij na “Unity Web Player – Install Now” i zapisz plik instalacyjny na swoim komputerze. Gdy pobieranie dobiegnie końca, uruchom plik instalacyjny i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji. Teraz możesz włączyć grę ponownie i odświeżyć stronę a następnie zalogować się korzystając ze swojego loginu i hasła.P: Jak mogę skontaktować się z obsługą klienta?
O: Aby skontaktować się z obsługą klienta, musisz najpierw zalogować się za pomocą swojego loginu i hasła do portalu obsługi klienta.
Następnie kliknąć “Submit a Ticket” aby wybrać dział i utworzyć zapytanie.

P: Jak mogę zmienić serwer na który kupuję żetony ?
O: Aby zmienić serwer, który będzie serwerem domyślnym podczas kupowania żetonów należy zalogować się na: https://www.brick-force.com/en/login Tutaj możesz zmienić serwer gry w zakładce  “Edit Details”. Niezależnie od tego jaki serwer wybierzesz, będzie on domyślnym serwerem do zakupu żetonów w przyszłości.

P: Jak mogę kupić żetony ?
O: Żetony są sprzedawane bezpośrednio na stronie Brick-Force: http://www.brick-force.com.

– Kliknij na “Buy Tokens”

– Zaloguj się swoim e-mailem i hasłem

– Wybierz serwer na którym grasz (zastanie on zapisany po pierwszym zakupie)

– teraz wybierz preferowany sposób płatności

– W ostatnim kroku wybierz ilość żetonów którą chcesz kupić.

Teraz zostaniesz przekierowany do operatora płatności aby sfinalizować zakup.

Po kilku minutach przetwarzania, żetony zostaną dodane do stanu Twojego konta.

Aby żetony pojawiły się w grze, musisz się zalogować ponownie.

P: Moje żetony nie pojawiły się na koncie w grze. Dlaczego?
O: Dostarczenie żetonów zajmuje trochę czasu. Podczas dokonywania płatności powinieneś być zalogowany, następnie zalogować się ponownie by licznik waluty się zresetował. Teraz żetony są widoczne dla Ciebie. Jeśli podczas zakupu żetonów pojawił się błąd, Twoje żetony nie pojawiły się na koncie mimo krótkiego oczekiwania i wielokrotnego ponownego logowania, wyślij do nas zgłoszenie.

Proszę pamiętać, aby pisząc zgłoszenie załączyć następujące informacje

– Kiedy zakupiłeś żetony?

– Jaką metodę płatności wybrałeś?

– Na który serwer dokonałeś zakupu?

– Czy ujrzałeś komunikat o błędzie podczas zakupu?

Brick Force

2 Responses to “Brick Force FAQ – pytania i odpowiedzi.”

  1. anonim says:

    nie mogę stworzyć hasła do brick force ,pomocy ile prawidłowe hasło musi mieć? czy trzeba urzywać liczb ? czy muszą być litery prosze pomocy!!!!

  2. Mine-Pat says:

    Mam pytanie jak zarabiać żetony???

Zostaw komentarz