Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Brick Force – VIP Open Beta! | Gry MMO

Brick Force – VIP Open Beta!

Brick Force

Firma Infernum wydawca nowej strzelanki MMO Brick Force zapowiedziała, że 26 kwietnia rozpocznie się faza VIP Open Beta tejże gry. Na czym ma polegać ten etap? Każdy z 500 000 obecnych graczy będzie mógł zaprosić do VIP Open Beta swoich znajomych. Dodatkowo będziemy mieli możliwość rozegrania zamkniętych gier wyłącznie ze swoimi znajomymi, co pozwoli im w pełni zapoznać się ze światem Brick Force. Jeśli nie masz jeszcze konta w tej nowej, unikalnej strzelance online zapraszamy na Brick Force Rejestracja.Oczywiście w fazie VIP Open Beta zostało również wprowadzonych sporo ulepszeń, poprawek i nowości, wypracowanych w czasie wcześniejszych testów. Przykładem takich ulepszeń może być Tryb Budowy, w którym będziemy mogli teraz wygodnie stawiać kilka bloków naraz czy też pracować na wysokości dzięki nowemu jetpackowi. Dopracowano także balans rozgrywki, a w każdej dostępnej wersji językowej pojawią się nowe efekty dźwiękowe i głosy. Nie zabraknie także nowych przedmiotów, zarówno tych dostępnych za walutę z gry jak i przedmiotów premium.

Jedną z ważniejszych informacji jest również to, że wersja Brick Force na przeglądarki internetowe jest już na ukończeniu i powinna pojawić się niedługo po starcie normalnych Beta Testów. Wydawca gry pracuje także nad wprowadzeniem do Brick Force dwóch nowych trybów: “Defense” i „Build and Destroy”. W pierwszym gracze będą ścierać się z kolejnymi falami wrogów kierowanych przez komputer, a w trybie „Build and Destroy” będziemy musieli jednocześnie budować umocnienia i fortyfikacje i walczyć z przeciwnikami.

Brick Force rejestracja

Zostaw komentarz