Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Brick Force - MMOFPS przez przeglądarkę! | Gry MMO

Brick Force

logo

Wolny, otwarty świat pełen różnorakich możliwości czekających na odkrycie i wykorzystanie. Świat otwarty na działanie gracza ograniczonego tylko swoją wyobraźnią. Ile razy gracze z całego świata słyszeli takie zapewnienia ze strony producentów i wydawców najróżniejszych gier. Ile razy srogo się zawiedli natrafiając na niewidoczne ściany, niemożliwe do przejścia przeszkody czy po prostu liczne ograniczenia narzucone przez fizykę gry i samych twórców. Chyba tylko w przypadku jednej gry rozgrywka jest prawdziwie nieograniczona w stopniu dostępnym dla wytworów przemysłu elektronicznego. Mowa oczywiście o grze Minecraft. Niestety w Minecrafcie na dłuższą metę brakuje akcji, możliwości prawdziwego współzawodnictwa, której dostarczają tylko najlepsze sieciowe MMOFPS. I tu właśnie pojawia się Brick Force. Jeśli zapowiedzi, grafiki i filmy nie kłamią ta gra ma szansę stać się prawdziwym przeglądarkowym wymiataczem. Pełnoprawny shooter, który zapewnia rozrywkę za pośrednictwem niczego więcej tylko klawiatury, myszki i okna przeglądarki. Baza tysięcy graczy współzawodniczących ze sobą w wirtualnych pojedynkach toczonych na planszach, które sami przygotowali. Czy można życzyć sobie od gry czegoś więcej? A co powiecie na możliwość gry na sprzęcie przenośnym? I nie mówimy tylko o laptopach. Jak zapowiedzieli twórcy gra dostępna będzie na praktycznie wszystkie istniejące obecnie platformy i docelowo obejmować będzie swoim zasięgiem komputery, smartofny i tablety. Dlaczego więc zamiast grać w tą wspaniałą grę pisze ten tekst? Niestety obecnie tylko wąskie grono graczy może rozerwać się rozgrywką w ramach zamkniętych beta-testów. Premiera gry zapowiadana jest na wiosnę 2012 roku, a więc już nie długo. Wtedy też Brick Force rejestracja jak i sama gra będzie dostępna dla wszystkich i darmowa.

Jakie możliwości realnie stawia przed nami Brick Force? Producenci reklamują grę trzema kluczowymi słowami: buduj, dziel się i graj. Według zapowiedzi każdy z graczy może osobiście zaprojektować i zbudować kolorowy świat. Wszystkie budowle składają się z niewielkich sześciennych klocków, przez co grafiki nabierają stylu podobnego do wspomnianego wcześniej Minecrafta. Z dostarczonych materiałów wiadomo, że poszczególne klocki będą różniły się nie tylko wyglądem, ale także właściwościami (na przykład filmy prezentują możliwość prowadzenia ostrzału przez klocki umownie nazywane szybami).
Drugi dostępny dla gracza etap to dzielenie się. Gracz może udostępniać, ale także użytkować projekty plansz z całego świata. Daje to możliwość wyboru niezwykle różnorodnych miejsc rozgrywki. Wspaniała odpowiedź dla ludzi znudzonych i zirytowanych wciąż powtarzającymi się planszami, na których roi się od osób, które opanowały je do takiego stopnia, że zwykła gra z nimi jest niemożliwa. To także lepsze odwzorowanie prawdziwych warunków walki, w których żołnierze nigdy nie wiedzą, co spotka ich za rogiem. Trzecim, zasadniczym dla graczy słowem w kampanii reklamowej jest graj. Tu czeka nas znany z shooterów takich jak Battelfield czy Counter Strike model rozgrywki. Używanie różnorodnych broni, materiałów wybuchowych, stacjonarnych dział o wielkiej mocy i wiele, wiele więcej, Czyli to wszystko, co tygryski lubią najbardziej. Oczywiście jak zapowiedzieli twórcy etapy budowy i dzielenia się nie są obowiązkowe. Gracz może od razu wejść w istniejącą już rozgrywkę ze znajomymi lub pobrać gotową plansze i zapoczątkować nową rozgrywkę. Zdecydowanie, więc jest to tytuł, na który warto czekać. Trzeba mieć nadzieje, że większość zapowiedzi spełni się w stu procentach i ten wspaniale zapowiadający się tytuł już wkrótce dostarczy nam długich godzin rozrywki.

Brick Force

Zostaw komentarz