C9 – Extreme Dungeon: Bardiel Seal

C9

Webzen Inc. wydawca gry MMORPG Continent of the Ninth Seal (w skrócie C9) opublikował informację o wydaniu pierwszego dużego dodatku do tej gry. Dodatek ten będzie zatytułowany Extreme Dungeon: Bardiel Seal i jak łatwo domyślić się po samej jego nazwie wprowadzi do gry całkiem nowy dungeon. Nowy dungeon przeznaczony będzie dla grup graczy, jego poziom trudności sprawia, że będzie nie do przejścia solo.

Jeśli chodzi o fabułę to legenda głosi, że Bardiel zły bóg ognia uwolnił się ze starożytnego więzienia. Zadaniem graczy będzie przeczesanie podziemi i pochwycenie uciekiniera. Po drodze do Bardiela czeka nas jeszcze walka z 3 całkiem nowymi bossami: Molleck, Creios i Rebecca Twins. Wzięcie udziału w Extreme Dungeon: Bardiel Seal będzie wymagało 4 osobowej grupy. Sam dungeon znajdziecie na piątym kontynencie – Sarad, dostęp do niego będą mieli wyłącznie gracze powyżej 63 levelu.

W maju w Continent of the Ninth Seal pojawi się również nowy raid, w którym będziemy także musieli pokonać Bardiela. Poniżej znajdziecie również oficjalny trailer pierwszego dodatku do C9.Zostaw komentarz