Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Castle of Heroes - online. | Gry MMO

Castle of Heroes

Castle of Heroes recenzja

Castle of Heroes to darmowa gra przeglądarkowa, która łączy w sobie elementy gier rpg i strategii. Pierwsze co rzuca się w oczy w przypadku gry Castle of Heroes to podobieństwa do kultowej serii gier Heroes of Might & Magic. Ale po kolei Castle of Heroes rozgrywa się w malowniczym i ogromnym świecie fantasy gdzie setki graczy tworzą swoje królestwa, walczą ze sobą i tworzą różne sojusze. Castle of Heroes stara się łączyć najlepsze elementy gier strategicznych, ekonomicznych i gier rpg. Wszystko to zawarte zostało w grze przeglądarkowej tak więc nie musimy nic ściągać ani za nić płacić. Aby cieszyć się Castle of Heroes wystarczy nam połączenie z internetem i przeglądarka. Castle of Heroes rejestracja jest darmowa i zajmuje tylko kilka minut.
Jak już wspomnieliśmy Castle of Heroes w wielu miejscach inspiruje się kultową serią Heroes of Might & Magic. Podstawową różnicą jest to, że Castle of Heroes oferuję zabawę dla tysięcy graczy, łączących się w gildie i walczących ze sobą. Dzięki temu świat jest dużo bardziej dynamiczny.

Sama rozgrywka również łączy w sobie różne elementy. Na początku otrzymujemy zamek oraz jednego bohatera wraz z armią. Aby rozwijać nasze królestwo i naszego bohatera będziemy musieli wypełniać różne questy, zdobywać kopalnie, które dostarczą nam surowców (podobnie jak w HOMM), walczyć z potworami rozsianymi po mapie oraz innymi graczami, a także zbierać różne artefakty, które wzmocnią naszych bohaterów. Kolejnym bardzo ważnym aspektem gry jest rozbudowa naszych miast. Zaczynamy z jednym miastem, w późniejszym etapie gry możemy jednak zdobywać kolejne miasta i powiększać nasze królestwo.

Na początku jak w większości gier w przeglądarce do przejścia mamy prosty tutorial dzięki, któremu nauczymy się sterowania i podstawowych zasad Castle of Heroes. Tutorial obejmuje również walkę, która odbywa się na zasadach podobnycj jak w Heroes of Might & Magic (choć jednak nieco uproszczonych). Na szczególną uwagę zasługuje tu przepiękna grafika 2D, która wspaniale przedstawia barwne i zamieszkane przez różne potwory królestwo fantasy.

Biorąc po uwagę, że Castle of Heroes nie wymaga instalacji ani pobierania klienta gry jest to bardzo rozbudowana gra. Jeśli tylko lubisz gry strategiczne oraz gry RPG w klimatach fantasy zdecydowanie powinieneś przyjrzeć się bliżej grze MMP jaką jest Castle of Heroes.

c

One Response to “Castle of Heroes”

  1. URIAS says:

    Super gra.Przypomina mi jak ciupałem bez opamietania w heroesy.

Zostaw komentarz