Conquer Online klasy.

Conquer Online

Krótki poradnik przedstawiający klasy w Conquer Online. Opisy klas Conquer Online mogą pomóc graczą którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tą grą mmorpg. Po kliknięciu Conquer Online rejestracja i pobraniu klienta możemy przejść do tworzenia postaci. Gracze mają do wyboru 6 klas, a są to:

Trojan – odpowiednik wojownika w innych grach mmorpg. Jak na wojownika przystało Trojan ma wysoki atak i dużą ilość punktów życia (HP). Postać Trojan po zdobyciu 40 lvl ma możliwość posługiwania się dwiema broniami na raz. Wielu graczy poleca tu kombinację club/blade albo club/sword). Trojan to też klasa, która w Conquer Online najwolniej zdobywa punkty expa (doświadczenia).

Conquer Online rejestracja – zagraj legalnie i za FREE


Archer – jak sama nazwa mówi jest to klasa, która specjalizuje się w walce dystansowej. Archer ma stosunkowo niskie współczynniki ataku i obrony. Archer ma jednak kilka istotnych zalet. Po pierwsze jest druga klasa najszybciej zdobywająca expa w Conquer Online. Drugi jej atut to bardzo przydatne umiejętności, np skill pozwalający na atakowanie na raz kilku przeciwników (tak zwany scatter) lub umiejętność fly (latanie), która na krótką chwile pozwala nam się oderwać od atakujących nas w walce wręcz wrogów.

Warrior – jest to klasa, która w Conquer Online najszybciej zdobywa punkty doświadczenia (expierience points), dzięki użyciu specjalnego skilla zwiększającego atak przeciwko potworom 10 krotnie. Po zdobyciu 40 levelu Warrior może używać tarczy, która dodatkowo zwiększa jego obronę fizyczną. Klasa Warrior ma średnią ilość punktów życia (mniejszą niż Trojan) ma za to bardzo wysoką obronę. Warrior to całkiem dobry wybór dla graczy, którzy dopiero się zarejestrowali w Conquer Online.Taoist – to klasa będąca odpowiednikiem maga w innych grach mmo. Po osiągnięciu 40 poziomu doświadczenia Taosit może wybrać specjalizację, do wyboru są dwie: fire i water. Water Taoist to postać nastawiona na defensywę, dysponuje umiejętnościami leczącymi i wspomagającymi innych graczy. Ma do dyspozycji jednak także 2 skille ofensywne Fire i Thunder. Water Taoist to też jedyna klasa, która na 110 levelu może wykonać reborn. Druga specjalizacja klasy Taoist to Fire Taoist, postać ta uznawana jest za jedną z najbardziej wymagających w grze i raczej nie jest polecana początkującycm graczom Conquer Online. Jeśli jednak uda nam się osiągnąć wysoki poziom Fire Taoist staje się śmiertelnie niebezpieczny. Fire Taoist ma najniższą obronę na ataki fizyczne, posiada za to bardzo silne ataki magiczne.

Ninja – ta klasa ma najniższe współczynnika życia i obrony spośród wszystkich klas w Conquer Online, w zamian za to jest to zdecydowanie najszybsza postać w grze, ma wysoki atak i posiada sporo przydatnych skilli. Jedną z takich umiejętności jest Toxic Fog pozwalające na otrucie przeciwnika. Klasa Ninja może walczyć dwiema broniami na raz podobnie jak Trojan. Podsumowując Ninja to klasa stosunkowo szybko zdobywająca expa jest również nienajgorszy wybór jeśli myślimy o postaci do PvP.

Monk – to najmłodsza klasa w Conquer Online, została dodana calkiem niedawno. Jako nowość cieszy się sporym powodzeniem pośród graczy. Monk to klasa przystosowana do wojen gildii (guild wars). Podobnie jak Ninja ma mało punktów życia ale za to dość duży atak oraz dobre skille. Monk również szybko zdobywa punkty doświadczenia (expa).

Jeśli już wiesz jaką postać wybrać Conquer Online rejestracja zajmie Ci tylko chwilę. Jeśli lubisz gry mmorpg w azjatyckich klimatach na pewno nie będziesz zawiedziony.

One Response to “Conquer Online klasy.”

  1. gajec says:

    Witam gram w conquer online juz od lat napsialiscie ze conquer online jest tez w jezyku polskim … niestety ja nie znalazlem prosze o jakies info lub wyprostowanie informacji …

Zostaw komentarz