Conquer Online

Conquer Online

Conquer Online to jedna z najbardziej popularnych na świecie gier MMORPG. Obecnie gra Conquer Online dostępna jest w 7 językach i ma miliony graczy ponad 100 krajach. Gra ta jest również dostępna w języku polskim.

W Conquer Online mamy do wyboru 6 klasy: Trojan (Łotrzyk), Archer (Ranger), Taoist (Mag) i Warrior (Wojownik), Ninja i Monk (Mnich). Oprócz tego, w późniejszych etapach gry, klasy mogą również wybierać specjalizacje, np Taoist czyli mag może wybrać czy chce się specjalizować w leczniczej magii wody czy w ofensywnej i niszczącej magii ognia. Po kliknięciu Conquer Online rejestracja i pobraniu klienta możemy przejść do tworzenia postaci.

Conquer Online rejestracja – zagraj legalnie i za FREE


Jak to w większości gier mmorpg musimy zabijać przeróżne potwory i wykonywać zadania (questy) aby zdobywać punkty doświadczenia, złoto i kolejne levele. System questów jest w Conquer Online stosunkowo uproszczony. Questów nie jest bardzo dużo, bo zaledwie kilka na każdy poziom doświadczenia. W zamian za to podczas wykonywania questów możemy zdobyć całkiem potężne magiczne przedmioty. W Conquer Online zastosowano znany z Lineage 2 mechanizm Rebirth. Polega on na tym, że po osiągnięciu 120 levelu możemy zacząć od nowa, z postacią na 15 levelu, która jednak ma do dyspozycji więcej umiejętności.

Conquer Online skupia się głównie na walce Player vs Player (PvP) czyli bitwach pomiędzy graczami. I to właśnie ten elementy gry zapewnił jej tak dużą popularność.  System walki pomiędzy graczami jest dość przewrotny. Za każdym razem gry pokonamy innego gracza otrzymamy 10 punktów PvP (chyba że gracz był z naszej gildii wtedy tylko 3 punkty). Po uzbieraniu 30 punktów nasz nick zmieni kolor na czerwony, straż miejska będzie nas atakować, a gdy zginiemy istnieje szansa, że stracimy jakiś element ekwipunku. Gdy zdobędziemy 100 punktów PvP nasz nick zmieni kolor na czarny, a jeśli zginiemy to na pewno stracimy coś z naszego wyposażenia oraz zostaniemy wysłani do więzienia. Kiedy jednak uzbieramy 1000 punktów nie będziemy mogli dłużej atakować graczy z mniej niż 30 punktami i tym samym staniemy się bezpieczni.

Conquer Online zaliczany jest do raczej hardcorowych gier mmorpg. Nie jest jednak bardzo trudny. Już po mniej więcej godzince gry powinieneś mieć około 20 levelu. W Conquer Online znajdziemy wszystko co powinien mieć dobry sieciowy erpeg: sporą ilość prężnych, silnych gildii, świetne walki PvP i sporo fajnych przedmiotów i broni. Jeśli lubisz tego typu gry koniecznie sprawdź Conquer Online.

One Response to “Conquer Online”

  1. Maro says:

    Screenshot widać z pvp serwera. Grałem w to 4 lata i grałbym dalej gdyby nie to że TQ zrobiło sobie z tej gry maszynkę do robienia kasy a ktoś kto nie wykłada tysięcy na tą grę jest zerem ;(

Zostaw komentarz