Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Dark Orbit - darmowa gra sci-fi. | Gry MMO

Dark Orbit

Dark Orbit recenzja

Dark Orbit to gra akcji mmo, która przeniesie nas w odległe rejony kosmosu. Dark Orbit to darmowa gra przez przeglądarkę, nie musimy więc za nic płacić, ściągać czy instalować. W przypadku Dark Orbit rejestracja zajmie nam dosłownie kilka minut. Na samym początku gry musimy przyłączyć się do jednej z trzech dostępnych frakcji. Rozgrywka będzie nieco się różniła zależnie od tego jaką frakcje wybierzemy. W Dark Orbit wcielamy się w kapitana statku kosmicznego jednak okręt, z którym zaczynamy rozgrywkę jest fatalny. Tak więc naszym pierwszym krokiem powinien być zakup nowego statku. Jeśli po zakupie nowego okrętu zostaną Ci jakieś pieniądze zainwestuj je w dodatkowy pancerz i amunicję. Dzięki nowym zakupom masz sporą szansę poradzić sobie z ludzkimi i komputerowymi przeciwnikami na obszarze dla początkujących. Pamiętaj, że atakować Cię mogą nie tylko gracze z innych frakcji ale także z Twojej własnej.Sterowanie w Dark Orbit jest bardzo proste. Poruszanie odbywa się za pomocą myszki, a także systemu auto pilota. Atakowanie innych statków i obcych również odbywa się poprzez kliknięcie na nich lewym przyciskiem myszki. W walkach PvP, z innymi graczami najlepiej nauczyć się “strafe’owania” (poruszania się na boki) aby łatwiej unikać ataków.

W walkach z innymi graczami możemy zdobyć cenne nagrody, nie tylko w postaci doświadczenia (expa) ale także surowców, minerałów i innych zapasów. Jeśli nie lubisz walk PvP nie musisz się na nich skupiać, Dark Orbit oferuje graczowi rozbudowany system questów i levelowania i teoretycznie nie musisz atakować innych graczy. Walki PvP są jednak dostępne i mogą przyspieszyć rozwój Twojego statku.

Dark Orbit to obecnie jedna z najpopularniejszych gier mmo przez przeglądarkę. Jeśli więc lubisz tego typu gry, a na dodatek podobają Ci się klimaty kosmicznych walk koniecznie spróbuj Dark orbit.

Zostaw komentarz