Defiance – problemy po premierze.

Defiance

Defiance to gra, na które premierę czekało wielu graczy. Nowa gra mmofps wzbudziła wiele emocji przed premierą jak i zaraz po niech ze względu na problemy techniczne jakie dotknęły części graczy. Nie ma się dziwić, gdyż wiele popularnych gier MMO boryka się z problemami w ciągu pierwszych kilku dni po premierze. Przypomnijmy sobie chociażby problemy z dostępem do serwerów Diablo 3 w ciągu pierwszych dni po premierze.

Oto kilka najczęściej spotykanych problemów, które dotykają graczy w Defiance:

– Nie dostałem bonusowych itemów za preorder gry – wynika to z opóźnień na serwerach pocztowych, każdy gracz prędzej czy później dostanie swoje itemy.

– Nie mogę połączyć się z serwerem – klasyka po premierze każdego popularnego MMO, tu możemy doradzić tylko cierpliwość.

– Nie działa czat głosowy i tekstowy – z tym też musimy cierpliwie poczekać na ogarnięcie problemów technicznych przez developerów.

– Bardzo trudni bossowie i Arkfalls – trudność bossów skalowana jest w zależności od ilości graczy w okolicy. Obecnie w związku z bardzo dużą ilością graczy na serwerach bossowie mogą być momentami niezwykle trudni. Jeśli tak się zdarzy poczekaj trochę i spróbuj walki po jakimś czasie.Zostaw komentarz