Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Desert Operations - darmowa strategia przez www. | Gry MMO

Desert Operations

Desert Operations recenzja

Desert Operations to darmowa gra przeglądarkowa o tematyce wojennej. Osadzona jest w czasach współczesnych. Desert Operations używa całkiem ładnej grafiki 2D podobnej nieco do tej, którą mogliśmy oglądać w serii Sim City.

W Desert Operations stajemy na czele współczesnego państwa z aspiracjami na imperium. Nie będzie jednak łatwo gdyż inni gracze będą stale czychać na nasze zasoby. Walka PvP w Desert Operations jest jednym z większych wyzwań. Już na samym początku gry zostajemy rzuceni na głęboką wodę. Przechodzimy krótki tutorial, w którym nauczymy się podstaw budowania i rozstawiania budynków, rozwoju i rekrutowania armii i już po chwili stajemy do naszych pierwszych starć z komputerowymi przeciwnikami.Elementem, który może przyciągać nas do Desert Operations jest interfejs i grafiką, które upodabniają tą gre to strategii z komputerów PC. Realistycznie (jak na grę mmo) przedstawienie świata i konfliktów sprawia, że całkiem przyjemnie spędza się czas przy tej grze. Szczgólnie ładnie prezentuje się przedstawienie naszej bazy i powstających w niej kolejnych budynków. Widok ten kojarzy się tak znanymi strategriami jak Command & Conquer czy wspomniane już Sim City. Musimy jednak pamiętać, że jest to darmowa gra w przeglądarce, stopień rozbudowania i dostępnych opcji jest więc do pewnego stopnia ograniczony. Gry przez www będą zawsze mniej rozbudowane niż gry mmo, w których pobieramy i instalujemy klienta.

Podsumowując Desert Operations to bardzo przywoita propozycja na rynku gier MMORTS (massive multiplayer online real time strategy). Nie jest to może innowacyjna gra ale łączy w sobie wszystkie cechy dobrego RTS’a z atrakcyjną oprawą wizualną.

Zostaw komentarz