Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Diablo 3 - Farmienie Legendarów - Poradnik. | Gry MMO

Diablo 3 – Farmienie Legendarów – Poradnik.

Diablo 3

Na wstępie napiszę, że poradnik ten nie zawiera żadnych tajnych przepisów czy teorii spiskowych dotyczących farmienia setowych i legendarnych przedmiotów w Diablo 3. Żadna z teorii, które pojawiały się pośród fanów od momentu premiery gry nie wytrzymała próby czasu i statystyki. W naszym krótkim poradniku znajdziecie natomiast zebrane szereg ogólnych porad, które ułatwią Ci wyfarmienie upragnionych zielonych i złotych (brązowych?) itemów.

Farmienie Przedmiotów Legendarnych – Poradnik

– Ilość, a nie jakość – za każdym razem gdy zabijamy potwora, otwieramy skrzynie czy rozrzucamy stertę kamieni serwer Diablo losuje czy wypadnie nam przedmiot, a jeśli tak to jaki. Oczywiście szanse na to regulowane sa przez szereg czynników, a szanse że Blizzard kiedykolwiek ujawni cały algorytm sa raczej mizerne. Jeśli jednak losujemy szansę na legendara za każdym zdarzeniem powinniśmy doprowadzić do sytuacji, w którym jak najwięcej zdarzeń wykonamy w jak najkrótszym czasie. W praktyce sprowadza się do eliminowania jak największej liczby potworów w małych przestrzeniach i możliwie najszybciej. Idealnie do tego nadają się części III Aktu i tam też farmi chyba najwięcej graczy. I poziom Wieży Przeklętyczh i Wieży potępionych, II Poziom Krateru Arreat i Rdzeń Arreat, Przejście Korsika (które robimy do tyłu) czy moje ulubione Podziemia Twierdzy II Poziom to właśnie levele gdzie w stosunkowo ciasnych przestrzeniach znajdziesz sporą ilość mobów.– Moby zwykłe i elity – mimo, że elity dają nam oczywiście większą szansę na wydropienie przedmiotów legendarnych to osobiście uważam, że zabijanie ich większą rolę odgrywa przy farmieniu doświadczenia i wbijaniu kolejnych paragonów. Oczywiście warto w czasie runów ubijać jak najwięcej elit ale pamiętajmy że zabijajać elitę losujemy raz nawet jeśli z większą szansą, a zabijajać 30 zwykłych potworków losujemy 30 razy.

– Ucz się ucz, a zostaniesz Klucznikiem – farmiąc legendary i inne ciekawe przedmioty warto zawsze zachaczyć o Klucznika. Zależnie, w którym jesteśmy Akcie kluczników znajdziemy na Polach Niedoli, Oazie Dalgura i Kammiennym Forcie. Klucznik ma rownież zwiększoną szansę na upuszczenie przedmiotów legendarnych, a do tego Klucze do Maszyny zawsze się przydadzą. Klucznika uczyniłbym więc stałym punktem runów. Pamiętajmy, że Klucznika należy zabijać wyłącznie z nabitym Męstwem Nefalemów na 5 poziomie. Inaczej nie będziemy mieli szansy na klucz.

– Magic Find – czyli Znajdowanie Magicznych Przedmiotów to oczywiście kluczowy współczynnik przy poszukiwaniu legendarów. Piszę o nim na końcu gdyż jest to kwestia oczywista. Tak zwany MF zwiększy naszą szansą, warto więc zbierać dobry sprzęt zwiększający tą statystykę, dozbroić w niego naszego towarzysza i mieć zawsze nabite Męstwo Nefalemów.

Diablo 3 Legendary

Zostaw komentarz