Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Diablo 3 Nephalem Valor - Męstwo Nefalemów | Gry MMO

Diablo 3 Nephalem Valor – Męstwo Nefalemów

Diablo 3

Nephalem Valor, w polskiej wersji językowej Męstwo Nefalemów to nowość w Diablo 3, która nie pojawiła się w poprzednich częściach. Jest to bonus, który możemy zdobyć po osiągnięciu 60 levelu. Wtedy to po zabiciu elitarnego moba otrzymamy jeden poziom Nephalem Valor (Męstwa Nefalemów). Każdy poziom, do maksymalnie 5 daje nam bonus 15% do znajdowania magicznych przedmiotów i złota od potworów (Magic Find i Gold Find). Czyli maksymalnie możemy osiągnąć 75% bonusu do MF i GF. Bonus otrzymujemy na 30 minut jednak po zabiciu każdego kolejnego elitarnego moba czas ten się odnawia (za każdym razem dostajemy 30 minut).

Diablo 3 Nephalem Valor

Kiedy tracimy Nephalem Valor:

– kiedy zmienimy jakąkolwiek z naszych umiejętności zebrane dotąd “Nefalemy” znikają

– kiedy zmienimy Akt (przejdziemy do kolejnego Aktu)

– kiedy wyjdziemy z gry

Nephalem Valor nie znika gdy nasza postać zginie. Możemy ginąć dowolną ilość razy i nie ma to wpływu na Męstwo Nephalemów.Jakie potwory zaliczane są do elitarnych mobów i dają nam kolejny poziom Nephalem Valor:

– “żółte” elity czyli minibossowie, których imiona są wyświetlane na żółto występujący z obstawą sług

– “niebieskie” elity czyli mini bossowie, których imiona są wyświetlane na niebiesko, występujący w grupach po 3-4

Męstwa Nefalemów nie podwyższają “fioletowi” mini bossowie oraz główni fabularni bossowie (Król Szkielet, Rzeźnik, Belial itd.).

Oprócz zwiększenia ogólnej szansy na znalezienie magicznych i rzadkich przedmiotów poprzez podniesienie wartości Magic Find, nabicie Męstwa Nefalemów do maksymalnego, piatego poziomu dawało nam też gwarantowane rzadkie przedmioty z bossów i elitarnych mobów. Wraz z wejściem w życie patcha 1.0.3 zmniejszona do 1 ma zostać ilość gwarantowanych pzedmiotów wypadających z głównych bossów (Rzeźnik, Belial, Diablo itd.). Zwiększona ma zostać natomiast ilość rarów wypadających z elit. Pamiętajmy, że gwarantowany 1 rare nie oznacza, że nie mogą nam wypaść 2 czy nawet 3. Oznacza to jedynie tyle że 1 otrzymamy na pewno.

Zostaw komentarz