Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Diablo 3 Reaper of Souls | Gry MMO

Diablo 3 Reaper of Souls

Diablo 3

Dziś przedstawiciele firmy Blizzard potwierdzili oficjalnie na konferencji prasowej pierwszy dodatek do gry Diablo 3. Dodatek ten będzie zatytułowany Reaper of Souls i będzie wprowadzał do Diablo 3 przede wszystkim nową klasę – Crusader (Krzyżowiec). Maksymalny poziom postaci zostanie zwiększony do 70. Pojawi się również nowy akt, na końcu którego zmierzymy się z nowym bossem, którym będzie Malthael upadły anioł mądrości. Malthael będzie stał na czele armii Żniwiarzy, która będzie chciała zniszczyć zarówno ludzi jak i demony.

Nowa klasa Crusader czyli Krzyżowiec to dysponujący tarczą tank, w którego arsenale znajdą się również czary i aury. Od razu kojarzy on się z lubianą klasa Paladyna z Diablo 2. W nowym dodatku do Diablo 3 zmianie ulegnie równiez system zdobywania magicznych przedmiotów czyli tak zwany system dropu lub lootu. Białe i niebieskie przedmioty mają zniknąć prawie całkowicie, żółtych przedmiotów również będzie dużo mniej ale za to mają być bardziej dopasowane do klasy postaci. Możemy liczyć, że znikną w końcu takie kwiatki jak kusza z +100 do INT. Natomiast przedmioty legendarne mają wypadać aż 6 razy częściej niż dotychczas. Pytanie tylko czy nie zapcha to rynku setkami zalegających legendarów.

W mieście pojawi się również nowy rzemieślnik, z którego usług będziemy mogli skorzystać. Będzie to Mystic, a będzie on zajmował się zmianą wyglądu przedmiotów, a także będzie mógł zmienić cechy, niektórych legendarów i rzadkich itemów. Poważnym zmianom ma także end game, w końcu pojawią się losowo generowane mapy. Po zabiciu nowego bossa Malthaela gracz zyska dostęp do tak zwanych loot runów. Będą to losowo generowane mapy z losowymi przeciwnikami.

Na koniec zapraszamy jeszcze do obejrzenia pierwszych filmów z Diablo 3 Reaper of Souls.Zostaw komentarz