Diablo 3 – Sygnet Leoryka Farmienie

Diablo 3

Po wprowadzeniu do Diablo 3 Poziomów Mistrzowski (Paragon Levels) jednym z bardziej pożądanych legendarnych przedmiotów (tzw. lgendarów) stał się niepozorny niskolevelowy pierścień – Sygnet Leoryka. Powodem jego popularności jest wysoki bonus do zdobywanego doświadczenia, zależnie od tego jaką wartość wylosujemy bonus ten wynosi od 20 do 30%. Dzięki temu itemowi będziemy w Diablo 3 dużo szybciej zdobywać kolejne Mistrzowskie Poziomy. Oczywiście w przypadku legendarów trudno mówić o klasycznym farmieniu. Ich bardzo rzadkie występowanie sprawia, że wyfarmienie określonego itema jest bardzo trudne i może zająć nam naprawdę wiele czasu. Możemy jednak zrobić kilka rzeczy, żeby zwiększyć swoją szansę na zdobycie Sygnetu Leoryka. Poniżej kilka punktów, które mogą ułatwić farmienie Sygnetu Leoryka.

Sygnet Leoryka – jak zdobyć?

– Sygnet Leoryka wypada na Normalnym poziomie trudności (na normalu) w II Akcie, w okolicach Oazy Dalgura. Nie znaczy, że wypada wyłącznie tam, chodzi jednak o to, że mniej więcej na tym etapie gry wypadają przedmioty z tego samego zakresu poziomów co Sygnet Leoryka.

– Magic Find (Znajdowanie Magicznych Przedmiotów) – oczywiście do polowania na Sygnet Leoryka wskazany jest jak najwyższy Magic Find. Pamiętajcie, że farmić będziemy na poziomie Normal także naszej 60 levelowej postaci nie będzie tam w stanie nic zagrozić, a wszystkie potwory położymy jednym ciosem. W związku z tym możemy ubrać obojętnie jaki gear byleby miał jak największy bonus do Magic Find.
– Męstwo Nefalemów – oczywiście przed farmieniem powinniśmy nabić piaty poziom Męstwa Nefalemów. Poniżej znajdziecie informacje gdzie można to szybko zrobić.

– Szybkość ruchu – jako że farmienie na poziomie normal będzie zapewne strasznie nudne i dodatkowo nie przynosi korzyści w doświadczeniu czy złocie warto robić to jaknajszybciej. Dobrą inwestycją bedą więc buty z wysokim Magic Find i bonusem do Szybkości poruszania się. Dodatkowo jeśli nasza klasa dysponuje skillami przyspieszającymi nasz ruch warto je aktywować.

– Mamy więc już sprzęt i co dalej? Uruchamiamy grę na poziomie Normal, wybieramy quest Czarny Kamień Dusz idziemy na Bezludne Piaski i szukamy Krypty Zabójców. Po wejściu do krypty zapisze nam się Punkt Kontrolny. Po wyjściu gry i ponownym rozpoczęciu będziemy zaczynać właśnie tutaj i o to nam chodzi. W krypcie szybko szukamy 5 elit i nabijamy Męstwo Nefalemów. Wraz z tym bonusem powinniśmy mieć Magic Find w okolicach 350% lub więcej.

– Mając już nabite Męstwa i wysoki Magic Find robimy 3 lokacje: Kanały Kaldeum, małe kanały do których wejście znajdziemy przy teleporcie Ścieżka do Oazy (Ruinded Cistern) oraz Oazę Dalgura. Jako że sama Oaza Dalgura jest dużym obszarem wielu graczy preferuje obiegnięcie tylko krawędzi lokacji gdzie znajduje się dosyć sporo elit.

Oczywiście musimy przygotować się na to, że nie mamy żadnej gwarancji zdobycia uprawnionego Sygnetu Leoryka. Jego zdobycie może nam zająć kilka godzin lub kilka miesięcy. Postępując jednak w ten sposób znacznie zwiększymy nasze szanse.

Diablo 3 Sygnet Leoryka

6 Responses to “Diablo 3 – Sygnet Leoryka Farmienie”

 1. Acneo#2102 says:

  Ja farmiłem Barbem 60(17-18)
  Parę porad i informacji ode mnie:

  Gear:
  1. Warto mieć +25% szybkości ruchu na itemkach (więcej się nie da)
  2. Przypominam, że cap dla MF-a to 300 z gearu i paragonów razem wzięte, bonus za Nv i MP podwyższa, ale gear mimo że wyświetla w grze i tak więcej nie daje.
  3. Jeśli masz 60 lvl igear Ci daje 300Mf-a i się zastanawiasz jaki kamień, od razu powiem, że ten do exp-a mija się z celem, więc najlepiej zielony do złota wsadzić.
  4. Stanowczo przyda się zasięg podnoszenia powyżej 20 metrów, bo złoto może i w małych kupkach, ale leży na tony, więc żeby się nie kręcić warto mieć trochę zasięgu.
  5. Po zrobieniu Cap-ów w MF-ie i Szybkości biegania, idź w znajdowanie golda.

  Gra:
  1. Oczywiście robimy to na MP10
  2. Quest się nazywa: “Czarny Kamień Dusz”, jako podrozdział wybieramy: “Rozpoczęcie zadania”
  3. Na bezludnych piaskach, dungeon nazywa się “Krypta Skrytobójcy”, a nie zabójców.

  Info co do runów:
  1. Mi leciał średnio 1 Legendar na 2-3 runy. Idealne do lvl-owania postaci.
  2. Run barbem non stop na Sprincie z runą Zryw, zajmuje koło 16-17 minut, czyszcząc wszystko łącznie z dungeonami bardzo dokładnie.
  3. Parę legend (2 albo 3) znalazłem dopiero nabiajając stacki NV w “Krypce Skrytobójcy”.

  Niech moc będzie z wami, bo zajęcie to po 30 runie staje się nudne jak flaki z olejem i 1i3/4 (dużo więcej niż jednym) okiem będziecie jak ja, gapić się w TV.

  P.S. Mój Hashtag macie w nicku przy komencie, chętnie służę radą i powiem czy wreszcie udało mi się znaleźć upragniony sygnet.

 2. k says:

  czy lokacje w oazie tez farmic, czy raczej je omijac?

 3. bitels says:

  lokacje też.

 4. TheSL says:

  Acneo#2102 farmiłem według Twoich wskazówek i już po 10 runach miałem Sygnet :)

 5. czołgista says:

  czy ustawiać jakieś mp ?

 6. M. says:

  A ja będę złaaaaa i powiem- wypadł mi przy pierwszej w życiu wizyty w Oazie, pierwszą postacią. Losowość i tyle :) Pozdrawiam i powodzenia!!!

Zostaw komentarz