Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Diablo 3 - Zagadkowy Pierścień - farmienie. | Gry MMO

Diablo 3 – Zagadkowy Pierścień – farmienie.

Diablo 3

Zagadkowy Pierścień (w ang. wersji Puzzle Ring) to legendarny przedmiot, który w ostatnich miesiącach zdobył pośród graczy w Diablo 3 sporą popularność. Jest to niskolevelowy legendarny pierścień (poziom 42) o bardzo przeciętnych statystykach oprócz jednej unikalnej właściwości, a chodzi oczywiście o: “Pierścień ten czasami przywołuje goblina skarbnika przy otrzymaniu trafienia.” Zakładając ten pierścień sobie lub towarzyszowi zyskujemy więc szansę na to, że w czasie naszych runów będziemy częściej spotykać Goblina, który oczywiście ma większą szansę na upuszczenie magicznych przedmiotów, w tym legendarów.

Zagadkowy Pierścień Farmienie

Podobnie jak farmienie obojętnie jakiego konkretnego legendara tak i próba zdobycia Puzzle Ringa może być czasochłonna i w dużej mierze zależy od szczęścia. Stosując się do przedstawionej poniżej metody zdobyłem go w mniej więcej 2 godziny ale miałem wyjątkowo dużo szczęścia (przy MF ok. 400%).

Jak zdobyć Zagadkowy Pierścień w Diablo 3?

Aby mieć w ogóle szansę na wydropienie Puzzle Ringa musimy ustawić poziom trudności na Koszmarny (Nightmare) i wybrać quest Bestia Oblężnicza (Siegebreaker) w III Akcie. Monster Power czyli Siłę Potworów ustawiamy oczywiście na 10. Zakładam, że farmimy 60 levelową postacią tak więc żaden mob z koszmarnego poziomu nie będzie nam w stanie zagrozić. Ubieramy gear (na siebie i towarzysza), który daje nam maksymalny bonus do znajdowania magicznych przedmiotów, warto także zainwestować w sprzęt dający maksymalny bonus do szybkości poruszania. Potwory na koszmarze są dla nas niegroźne możemy więc założyć słabszy sprzęt kupiony za grosze na AH, a dający nam MF i szybkość poruszania.Farmić będziemy wszystkie 3 poziomy Podziemia Twierdzy z III Aktu. Najwięcej elit znajdziemy na poziomie 2, a najmniej na poziomie 3. Proponowana kolejność to Poziom 3 > Poziom 1 > Poziom 2. Dzięki takiej kolejności Poziom 2 gdzie znajdziemy najwięcej elitarnych mobów będziesz już farmił z Męstwem Nefalemów nabitym na 5. Reszta zależy już od szczęścia. Jak już wspomniałem u mnie pierścień wypadł jako drugi legendar (po mniej więcej niecałych 2 godzinach), jednak już kolejne 10 legend jakie mi wypadły nie zawierały kolejnego pierścienia.

Jeśli już zdobędziemy Puzzle Ring możemy założyć go sobie lub Towarzyszowi. Jeśli gramy Barbarzyńcą lub Mnichem warto zakładać go czasem na siebie (jeśli nie obniży za bardzo naszych statystyk). Jeśli gramy klasą dystansową, a naszym Towarzyszem jest Templariusz warto rozważyć założenie jemu tego pierścienia.

2 Responses to “Diablo 3 – Zagadkowy Pierścień – farmienie.”

  1. dawidek101 says:

    gram w to w pełnej wersji i cała gra jest taka zrombana a grafika jak gra z lat 70 a cała gra 1/10

  2. Rico says:

    Wystarczy pobrać moda na ładniejszą grafikę :))

Zostaw komentarz