Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Dino Storm - kod na złote monety! | Gry MMO

Dino Storm – kod na złote monety!

Dino Storm kod promocyjny

Dino Storm to przeglądarkowa gra 3D, która łączy klimaty Dzikiego Zachodu i Dinozaurów. Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało w Dino Storm będziemy trenować i uzbrajać naszego własnego dinozaura, a następnie ruszymy na jego grzbiecie do walki. Oryginalna tematyka, klimaty Dzikiego Zachodu i Dinozaury (kto nie lubi dinozaurów?) sprawiły, że gra w dość krótkim czasie dorobiła się aż miliona kont. Developerzy raczą graczy Dino Storm od czasu do czasu kodami na darmowe złote monety. Tym razem kod na darmowe złote monety to:

872A-DABB-3A7A-A234

Aby go zrealizować musimy w Dino Storm wejść do zakładki “Ustawienia”, a następnie “Kody promocyjne”.3 Responses to “Dino Storm – kod na złote monety!”

 1. ŁUKASZ says:

  nie działa ;/

 2. admin says:

  Informacja o tym kodzie była dodana 1 marca. Takie kody działają zazwyczaj kilka – kilkanaście dni. Tu masz informacje o nowym kodzie:

  http://gry-mmo.info/dino-storm-nowy-kod-bonusowy-viii-2013/

 3. leonard44444 says:

  nie działa proszę was :(

Zostaw komentarz