Dragons Call

Dragons Call

Dragons Call to przeglądarkowa gra MMORPG z grafiką 2D osadzona w klimatach fantasy. W Dragons Call znajdziemy również turowe bitwy w trybie PvP i PvE. Po zalogowaniu się do gry na pierwszy rzut oka widać, że gra częściowo inspirowała się takimi hitami z komputerów PC jak Heroes of Might & Magic czy Age of Wonders. Dlatego też Dragons Call może zainteresować szczególnie fanów tych serii jak i miłośników strategicznych gier fantasy z elementami RPG. Warto też od razu wspomnieć że Dragons Call dostępne jest w polskiej wersji językowej.

Dragons Call

W Dragons Call dostępne sa obecnie 4 klasy postaci:

Wampir – podchodzący z fortu Netherwind krwiopijcy cechują się nadludzką siłą i wysokimi umiejętnościami magicznymi. W razie potrzeby potrafią także leczyć. Jest o więc wyjątkowo wszechstronna klasa. Broń tej klasy to Szpony, a umiejętności specjalne wampirów to: Odparowanie Ciosu (szansa na zadanie obrażeń atakującemu).

Mag – klasa ta do perfekcji opanowała umiejętność konrolowania magiczej mocy. Najlepiej sprawdzają się w walce dystansowej, zadając swoimi czarami spore obrażenia. Sa dosyć wrażliwi na ataki i mają niską obronę w związku z czym muszą skupić się na zadaniu maksymalnych obrażeń zanim przeciwnik do nich dotrze. Specjalne umiejętności magów to: Zaklęcia Piorunów i Zaklęcia Ognia.

Zabójca – atakuje swoich wrógów szybko i cicho. Wyjątkowo zwinna klasa, której unikanie ciosów przychodzi z łatwością. Zabójcy lubią posługiwać się śmiercionośną trucizną jako swoją bronią. Specjalne umiejętności tej klasy to: Wspomaganie Ataku i Używanie Trucizn.

Wojownik – klasa ciężko opancerzonych wojowników uzbrojonych w dwuręczny miecz. Ich specjalnością jest walka wręcz. Zadają spore obrażenia i są bardzo odporni na ciosy. Specjalne umiejętności wojownika to Osłabianie Przeciwników i Wspomaganie Obrony.

Dragon’s Call przydatne linki:

Dragons Call RejestracjaTrzeba przyznać, że jak na grę przeglądarkową Dragons Call to całkiem rozbudowany tytuł. Możemy w niej podróżować po ogromnej mapie reprezentującej barwny świat fantasy, walczyć z różnymi potworami, podejmowac się wykonywania różnych questów czy w końcu walczyć z innymi graczami w walkach PvP. Przyznać jednak należy, że większosć questów jest dosyć nieskoplikowana i często oparta na walce z danym rodzajem potwora. Dragon’s Call cechuje się starannym wykonaniem i stabilnymi serwerami co również znacząco wpływa na komfort rozgrywki. W Dragons Call rejestracja i dalsza rozgrywka sa całkowicie darmowe. Dla chętnych istnieje możliwość zakupu specjalnej waluty Smoczego Złota, która ułatwi nasz postęp w grze.

Dragons Call Bohater

Zostaw komentarz