Dragon’s Prophet – closed beta testy EU.

Dragon's Prophet

Ostatnio kilka razy informowaliśmy Was o różnych nowościach związanych ze “smoczym” MMORPG Dragon’s Prophet. Jest to darmowy MMORPG fantasy z całkiem przyzwoitą grafiką. W grze tej dużą rolę odgrywać będą smoki. Które będziemy mogli oswoić i używać ich w walce czy jako wierzchowców. W Dragon’s Prophet ma być około 300 różnych gatunków smoków i smokopodobnych wielkich gadów. Oczywiście ze smokami przyjdzie nam również walczyć.

Sporą niespodzianką jest, że beta testy dla europejskiej wersji Dragon’s Prophet rozpoczną się już 19 marca. Do zamkniętej bety będą potrzebne klucze, które mają być stopniowo rozdawane tym, którzy zarejestrowali się TUTAJ. Jeśli nie uda Wam się otrzymać zaproszenia to jeszcze nic straconego developerzy planują bowiem także beta weekendy otwarte dla wszystkich. Na koniec dodam jeszcze, że Dragon’s Prophet tworzone jest przez studio odpowiedzialne za Runes of Magic. Mają więc oni spore doświadczenie w branży MMORPG.

UPDATE: Gra jest już po premierze open beta – zapraszamy na Dragon’s Prophet Rejestracja gdzie założycie bezpłatne konto i pobierzecie klienta gry.

Na końcu newsa znajdziecie również trailer zapowiadający Dragon’s Prophet Closed Beta:Zostaw komentarz