Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Dragon's Prophet - strefy startowe. | Gry MMO

Dragon’s Prophet – strefy startowe.

Dragon's Prophet

Wczoraj Sony Online Entertainment, wydawca nowego mmorpg fantasy Dragon’s Prophet ujawnił szczegóły na temat dwóch stref startowych, w których będą zaczynać zabawę nowi gracze. Strefy te nazywają się Bakra i Satuma i obie mają zawierać ciekawe lokacji i setki questów dla graczy do 30 levelu.

Dragon’s Prophet Bakra

Dragon's Prophet Bakra

Centralna strefa startowa dla nowych graczy w Dragon’s Prophet to wyspa o nazwie Bakra. Zamieszkuje ją wiele gatunków niebezpiecznych stworzeń jak wilkołaki, trolle, gobliny czy dzikie smoki. Nawet zaprawieni w bojach poszukiwacze przygód mogą napotkać na Bakrze problemy. Wyspa znajduje się w północnej Auratii dlatego też mocno ucierpiała w czasie pierwszej Smoczej Wojny (First Dragon War). Duża jej część została zniszczona w walce dwóch legendarnych smoków. Strome wąwozy, ogromne wodospady i ruiny ogromnych niegdyś miast leżą porozrzucane w głębokich lasach i ogromnych łąkach.

UPDATE: Gra jest już po premierze open beta – zapraszamy na Dragon’s Prophet Rejestracja gdzie założycie bezpłatne konto i pobierzecie klienta gry.Bakra jest dodatkowo podzielona na 5 obszarów, na wyspie znajdziemy również 3 główne miasta. Każde z nich jest centrum handlu i górnictwa. Górnicze miasto Fatoia stanowi ważny węzeł przemysłu metalurgicznego, rudy metali są tu nie tylko wydobywane ale także kupowane i sprzedawane na dużą skalę. Dzięki swoim statkom powietrznym i kolejkom linowym Fatoia stała się ważnych ośrodkiem handlu i transportu. Z kolei Siberna to spokojne miasto, którego mieszkańcy podporządkowali swój styl życia w całości górnictwu. W okolicach tego miasta znajduje się okryty złą sławą wąwóz Omati Gorge, pełen opuszczonych kopalni i szybów zamieszkanych dziś przez dzikie smoki.

Dragon’s Prophet Satuma

Dragon's Prophet Satuma

Druga strefa startowa w Dragon’s Prophet – Satuma, ulokowana jest w Mangard, który jest zachodnią częścią Auratii. Satuma stanowi rozległą równinę poprzecinaną serią rzecz i jezior i otoczona wysokimi górami. Woda odgrywa bardzo ważną rolę w życiu mieszkańców Satumy, a wiele z nich trudni się rybołówstwem.

W czasie pierwszej smoczej wojny Satuma była świadkiem wielu bitew i starć. Konflikt ten odcisnął na Satumie piętno w postaci wielkiego jeziora w jej centralnym punkcie, w którym spotykają się wszystkie rzeki. Ważniejsze osady Satumy to między innymi Hunak, miasto ulokowane nad Kylar Abyss. Na wschód od Hunak leży pradawny las – Ayanah Forest, który jest głównym źródłem drewna ale także domem strasznych leśnych gigantów (Forest Giants). Kolejnym niebezpiecznym miejscem w tym regionie są ruiny City of Deyarka, będące dzisiaj siedzibą wilkołaków. Miasto to było niegdyś zbudowane przez złego generała Deyarka zniszczone zostało w czasie Pierwszej Smoczej Wojny. Kolejnym ważnym punktem Satumy jest barwne i tętniące życiem miasto Tahkar. Osada ta znana jest głównie ze swojej gościnności, pysznego jedzenia i kolorowych znaków.

Tym, którzy nie znają Dragon’s Prophet przypominamy, że jest to darmowa gra fantasy mmorpg tworzona przez firmę Runewalker Entertainment. Gra toczy się w świcei Auratia, zaludnionym przez setki gatunków smoków. Gracze będą mogli oswajać smoki, dosiadać ich walce, czy nawet na nich latać lub pływać.

Zostaw komentarz