Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Drakensang Online - nowe wieści. | Gry MMO

Drakensang Online – nowe wieści.

Drakensang Online

Świat Drakensang jest szerzej znany, głównie z dwóch gier cRPG na komputery PC, które ukazały się w 2008 i 2010 roku. Oba tytuły Drakensang The Dark Eye i Drakensaneg The River of Time zostały dość dobrze przyjęte przez graczy i krytyków, zyskując oceny mniej więcej na poziomie 8/10. Od pewnego czasu trwa faza close beta gry mmorpg Drakensang Online, osadzonej oczywiście w tym samym świecie fantasy, co wcześniejsze gry a PC (UPDATE: faza closed beta została zakończona obecnie w Drakensang Online rejestracja dostępna jest dla wszystkich. Niestety jak to w przypadku close bety bywa wielu chętnych do potestowania nowego sieciowego rpga musiało obejść się smakiem. Kryteria dostępu do zamkniętej bety były najwyraźniej dość surowe i wielu chętnych nie dostało szansy.Jednak już niebawem szersza publiczność będzie mogła w końcu przekonać się jak obecnie prezentuje się Drakensang Online. Bernd Beyreuther szef programistów, tworzących Drakensang Online, zaprezentuje grę na targach Role Play Convention, które odbędą się 7 maja w Koloni. Blok poświęcony nowemu mmorpg w przeglądarce będzie podzielony na 3 części, w których przedstawione zostaną między innymi postępy prac nad grą oraz prezentacja świata fantasy, w którym będzie rozgrywał się Drakensang.

Na prezentacje pozostaje nam jeszcze kilka dni poczekać, w międzyczasie możecie obejrzeć oficjalny trailer gry Drakensang Online:One Response to “Drakensang Online – nowe wieści.”

 1. plugart says:

  Gra jest naprawdę dobra.
  Jednak BigPoint po raz kolejny udowadnia ze na pierwszym miejscu liczy się dla nich tylko szmal.
  Nawet w fazie beta testów, 90% przedmiotów dostępnych w grze jest do nabycia za mroczne monety, które można kupić za realne pieniądze, co prawda MM wypadają z mobów, jednak przez kilka godzin grania, jak ktoś ma fart to zdobędzie 50-100 MM.
  Nie polecam nikomu tej gry, ale tylko ze względu na pazerność BP.
  Szkoda ze tak dobra gra dostala się w łapy takich “ludzi”.

Zostaw komentarz