Drakensang Online – pety, nowe misje itd.

drakensang online

Ostatnia aktualizacja wprowadza kolejne nowości do Drakensang Online, darmowej gry mmorpg przez przeglądarkę. Pierwsza z nowości to nowe misje, dostępne dla graczy od 24 levelu. Nowe questy to “Niestrudzone duchy” i “Złe wieści”, możecie je rozpocząć w Jarlshofnie. Jeśli nie masz jeszcze konta zapraszamy na Drakensang Online – wypróbuj to przełomowe mmorpg w przeglądarce za darmo.

Kolejna nowość wiąże się z tajemniczymi przedmiotami, które od pewnego czasu dostajecie w nagrodę za regularne, codzienne logowanie się do Drakensang Online. Okazuje się, że przedmioty te to elementy potrzebne do stworzenia peta czyli własnego zwierzaka / chowańca, który będzie nam towarzyszył w grze. Do stworzenia peta w Drakensang Online będziemy potrzebowali w sumie cztery elementy. Trzy z nich możecie zdobyć za regularne logowanie do gry. Jeśli chodzi o czwarty to Bigpoint ma ogłosić informacje na jego temat niebawem.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Drakensang Online – zobacz nasz Drakensang Online poradnik.

Już teraz wiadomo jaką dużą zmianę przyniesie kolejny, planowany update Drakensang Online. Będą to dwie nowe umiejętności dla każdej z klas. Jedna z nich będzie dostępna od 18 levelu, druga od 30. To tylko pierwszy krok w rozwoju drzewka umiejętności. Do końca kwietnia każda klasa w Drakensang Online ma zyskać aż 12 nowych umiejętności.

Drakensang Online

7 Responses to “Drakensang Online – pety, nowe misje itd.”

 1. Raszeju says:

  Gierka spoko tylko czasami nie wiadomo które misje robić (ja mam 20 poziom już) a gram tydzień

 2. Karol says:

  Gra Drakensang online jest najlepszą grą na świecie w przeglądarce według mnie:)
  Osiągnełem 40lvl strażnik lasu i zauwarzyłem że na 40 lvl jest frajda!! Rejstrujcie się szybko i wbijajcie na 40lvl bo za niedługo wejdzie 60lvl!!!

  POLECAM!!!!

 3. Karol says:

  Ja walłem na 40 w miesiąc:)!!

 4. Karol says:

  Gracze drakensang online jeżeli macie 40lvl to noście na sobie wszystko od najlepszego lvl po prawej możecie mieć nadzwyczajne żeczy a po lewej legendarne fajnie wygląda:)
  I jest się dobrym graczem oczywiście itemy noście na sobie ja mówie o (strarzniku lasu) na czarodzieju kręgu(34lvl) i rycerzu zakona smoka(33lvl) się za dobrze nieznam.

 5. orneus says:

  Ja polecam swiat herdur i zrubcie se rycerza zakonu smoka.Ma wiele zalet np; najwiencej hp szybkie ciosy mieczem i najwięcej pancerza.

 6. zaqu21 says:

  drakensand to gra robiona pod zarobek niestety.a teksty typu “damowa gra przeglądarkowa…” nie ma nic wspólnego z tą gra… niestety…

 7. Klakier says:

  zgadza się:marka “Big point” bo do niej należy Drakensang ,wszystkie swoje gry reklamuje jako darmowe.Niestety nie ma to prawie nic wspólnego z rzeczywistoscią …

Zostaw komentarz