Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Dungeons Defenders 2 - nowa MOBA. | Gry MMO

Dungeons Defenders 2 – nowa MOBA.

Dungeon Defenders 2

Pierwsza część Dungeons Defenders była grą typu Tower Defense, przeznaczoną dla jednego gracza. Twórcy serii postanowili całkiem odmienić jej wizerunek i druga część – Dungeons Defenders 2 ukaże się już jako multiplayerowa gra typu MOBA. Już na pierwszych screenach widać sporo podobieństw do bijącej rekordy popularności gry League of Legends.

Podobieństwa nie kończą się tylko na grafice, w Dungeons Defenders 2 rotacyjna darmowa pula herosów i opcja mikropłatności. Herosów ma być w sumie 24 (przynajmniej na początek), a cała ma gra ma być stosunkowo prosta do opanowania co ma być ukłonem w stronę casualowych graczy. Zapraszamy również do obejrzenia trailera gry Dungeon Defenders 2 znajdującego się poniżej.One Response to “Dungeons Defenders 2 – nowa MOBA.”

  1. Damian says:

    DD2 TO NIE MOBA!

Zostaw komentarz