Farmerama

Farmerama rejestracja

Farmerama to zwariowana i kolorowa, darmowa gra przez przeglądarkę www podobna nieco do bardzo znanej, dzięki Facebookowi, gry Farmville. Grając w Farmerama zarządzamy naszym własnym gospodarstwem. Oczywiście jak na gre MMO przystało w rozwijaniu naszej farmy mogą nam pomagać lub przeszkadzać tysiące innych graczy, którzy też biorą udział w zabawie.

Prowadzenie farmy to nie takie proste zadanie. Jeśli wcześniej grałeś na przykład w Farmville będziesz miał już ogólne rozeznanie, jeśli nie będziesz musiał od podstaw nauczyć się pracy farmera. W Farmerama musimy zajmować się wszystkim poczynając od naszych zwierząt hodowlanych, na uprawie warzyw kończąc.

Farmerama – ZAGRAJ ZA DARMO!

Możliwości mamy dosyć sporo, w tym przeróżne uprawy od prostych warzyw, aż do skomplikowanych upraw drzew owocowych. Do wyboru mamy również wiele gatunków zwierząt hodowlanych. W miarę rozgrywki będziesz zdobywał doświadczenie oraz zarabiał pieniądze. Otrzymasz je między innymi za swoje zbiory oraz wykonywanie misji. Pieniądze możemy wydać na nowe nasiona, zwierzęta, budynki na naszej farmie i wiele innych. Zarobione w grze pieniądze możemy również wymienić na walutę premium. Za nią możemy mieć dostęp do płatnych przedmiotów.Farmerama 336x280

Farmerama to gra przez przeglądarkę www. Oznacza to, że nie musimy pobierać żadnych plików, instalować ich na naszym komputerze itd. W grze Farmerama rejestracja jest bardzo prosta i szybka i już możesz rozpocząć zabawę. Jak w przypadku innych gier przez www aby na bieżąco rozwijać naszą farmę wystarczy kilkanaście czy kilkadziesiąt minut dziennie.

Zostaw komentarz