Firefall – nowy update i system rozwoju.

Firefall

Firefall to gra MMOFPS (strzelanka online), której wydawca Red 5 Studios ma bardzo ambitne plany. Developerzy chcieliby, żeby Firefall stał się poważnym tytulem e-sportowym, z dużymi turniejami, nagrodami itd. W związku z tym gra jest często modyfikowana i ulepszana czasem w dosyć drastyczny sposób. 22 marca do Firefall wchodzi nowy update, który znowu sporo namiesza.

Dotychczasowy system rozwijania naszej postaci zostanie usunięty i zastąpiony całkiem nowym rozwiązaniem. Będą to drzewka rozwoju, tak zwane battleframe. W ramach takiego drzewka będzie można dowolnie rozwijać każdą klasę (przynajmniej według zapewnień twórców). Początkowo były plany całkowitego zrezygnowania z klas jednak twórcy postanowili nie rzucać graczy od razu na głęboką wodę i klasy na razie pozostają. Każda z nich będzie własne unikalne drzewko umiejętności.

Zainteresowanych szczegółami graczy Firefall zapraszamy TUTAJ gdzie znajdą więcej szczegółów. Innych zainteresowanych grami MMOFPS zapraszamy do przetestowania Firefall.Zostaw komentarz