Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Forge of Empires - strategia online! | Gry MMO

Forge of Empires

Forge of Empires

Przeglądarkowa gra online Forge of Empires została utworzona przez niemieckie studio InnoGames, które specjalizuje się głównie w tego typu grach. Inne gry wypuszczone z pod ręki InnoGames to Tribal Wars, The West, czy też znane wszystkim bardzo dobrze Grepolis. Autorzy zadbali o to aby gatunek swoich gier dużo bardziej wzbogacić oraz wydać konkretną produkcję, no i tak pojawiło się Forge of Empires. Jednak jeżeli chodzi o fabułę nie wymyślono w zasadzie nic konkretnie nowego, gdyż skupia się ona tak jak cała reszta gier na budowaniu osady.

Rozpoczynając grę, otrzymujemy niewielką na początku osadę, którą trzeba odpowiednio władać. Losy osady leżą w naszych rękach. Strategia jaką opracujemy zaważy na przyszłości naszej wioski, więc trzeba się sprężyć, wszystko dobrze opracować, przemyśleć i rozpocząć rozgrywkę! Musimy mieć świadomość, że to my jesteśmy Panem i Władcą osady i to wszystko zależy od nas, czy będziemy mogli z powodzeniem obserwować rozwój naszej wioski przez kolejne epoki.

Znamiennym celem Forge of Empires jest to aby rozwinąć własne miasto w potężną i jak najlepiej funkcjonującą metropolię. Aby więc tak było, trzeba budować budynki, zwiększać je, wytwarzać wiele produktów, wymyślać nowe technologie, zadbać o ilość surowców, czy też co chyba najbardziej ważne, zarabiać pieniądze. Mieszkańcy miasta też nie mogą być pozostawieni samym sobie, wiec jako Pan i Władca należy dbać o zadowolenie mieszkańców jak i o to by czuli się bezpiecznie. A jak wiadomo, aby mieszkańcy czuli się bezpiecznie trzeba stworzyć silną armię, która będzie zdolna odeprzeć nawet najsilniejszy atak wroga. Armia powinna również być na tyle silna aby zdobywać kolejne okoliczne tereny, by miasto mogło się jeszcze bardziej rozrastać.Forge of Empires rozciąga się poprzez kilka epok. Pierwszą epoką w jakiej się znajdujemy jest epoka kamienia łupanego, kolejna to epoka brązu i żelaza. Kiedy przechodzimy poprzez epoki zauważamy że mamy możliwość korzystania z coraz to nowszych rozwiązań technologicznych w naprawdę wielu dziedzinach. Przy wykorzystaniu tych nowych rozwiązań można znacznie zwiększyć funkcjonowanie miasta, na przykład poprzez rozwój obróbki drewna, kamienia, jak również garncarstwo. Rozwój technologiczny pozwala także ulepszyć siłę armii.

Kiedy jesteśmy w trakcie rozgrywki możemy zmienić widok naszego miasta, na widok całej krainy. Dzięki taj mapie, możemy podjąć decyzję, gdzie będzie rozrastało się nasze imperium i w którą stronę pokierujemy ekspansję. Walka rozgrywana jest w systemie turowym, na planszy która pokryta jest heksami. Podobnie jak w przypadku wielu innych gier przesuwamy nasze wojska do ataku, obserwujemy co się dzieje, po czym obserwujemy atak przeciwnika na naszą armię. Z postępem technologii otrzymujemy dostęp do nowych jednostek.

Grafika w grze została przez producentów InnoGames opracowana tak aby odwzorować w realistyczny sposób style epok w których toczy się gra. Nie ma tutaj żadnych kolorowych kreskówkowatych elementów graficznych, czy też dodatków z gier fantasty. Budynki, postacie, otoczenie zostały wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Podczas opracowywania oprawy graficznej graficy korzystali z pomocy programów takich jak Ciemna 4D, May, 3D Max Studio. Forge of Empires to gra na przeglądarkę, która potrafi dostarczyć wielu emocji. Nie raz będziesz musiał walczyć z innymi graczami dając im odpór, ale również wykazać się umiejętnością strategicznego myślenia, pozwalającego na rozbudowę Twojego miasta. Każdy chce rozwinąć swoje terytorium i posiadać największą władzę na kontynencie, więc uzbrój się w cierpliwość i wykaż się mężnym sercem do walki! Zagraj w Forge of Empires.

Forge of Empires

Forge of Empires

Zostaw komentarz