Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Gloria Victis - grywalna pre-alpha. | Gry MMO

Gloria Victis – grywalna pre-alpha.

Gloria Victis

Gloria Victis to ambitny polski projekt mmorpg fantasy, nad którym prace trwają już naprawdę długo. Zapewne wielu z Was zwątpiło już, że Gloria Victic ujrzy kiedyś światło dziennie. Tym bardziej, że od paru tygodni twórcy gdy nie dawali znaku życia. Teraz szansę Gloria Victin na premierę drastycznie wzrosły. W ciągu nabliższych tygodni ma się ukazać pierwsza grywalna wersja pre-alpha Gloria Victis.

Grupa szczęśliwców będzie mogła przetestować ten nowy polski mmorpg. Obecnie są na to dwa sposoby. Po pierwsze możemy wziąć udział w konkursie na Facebooku, w którym nagrodami są wejściówki do zamkniętych testów. Drugi sposób to wybranie się konwent miłośników fantastyki Pyrkon w Poznaniu w dniach 22-24 marca. Na tejże imprezie, na stoisku firmy Black Eye będzie można w zagrać w Gloria Victis. Na koniec wrzucamy jeszcze kilka screenów z gry Gloria Victis.

Gloria Victis ScreenyGloria Victis Screeny

Gloria Victis Screeny

Zostaw komentarz