Guild Wars 2 – Sky Pirates of Tyria

Guild Wars 2

ArenaNet nie próżnuje i już za kilka dni – 25 czerwca na serwerach Guild Wars 2 ukaże się nowa aktualizacja, zatytułowana Sky Pirates of Tyria. Update ten wprowadzi do gry całkiem solidną porcję nowości, o których przeczytacie nieco niżej. Jeśli chodzi o warstwę fabularną to Lion’s Arch nadal jest wstrząśnięte po morderstwie w czasie festiwalu Dragon Bash. Inspektor Ellem Kiel kompletuje zespół, który będzie miał za zadanie odnalezienie mordercy.

Guild Wars 2 Sky Pirates of Tyria

– Duże zmiany w balansie umiejętności i traitów, pozwalające na stworzenie nowych buildów. Zmian doczekała się również każda profesja.

– Tryb Obserwatora i Custom Areny – tworzenie własnych, prywatnych aren oraz możliwość obserwacji innych pojedynków. Funkcjonalności te będą dostępne dla każdego kto w Item Shop zakupi Custom Arena Starter Kit. Oba te elementy mają poprawić apsekt PvP w Guild Wars 2.

– Aetherblade Retreat – nowy dungeon, w który będziemy musieli dostać się do bazy podniebnych piratów i stawić im czoła.

– Sea of Sorrows Scavenger Hunt – mini event, w którym gracz będzie musiał znaleźć 12 miejsc z plakietkami upamiętniającymi założycieli miasta.

– Nowe nagrody – w tym nowy towarzysz First Mate Horri, monokle, skrytki Aetherblade i wiele więcej.

– Mortar Mastery – nowa umiejętność World vs World, zwiększa skuteczność moździerzy, a także daje nową umiejętność Mortar Barrage.Guild Wars 2 Sky Pirates of Tyria

Zostaw komentarz