Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Guild Wars 2 - zmiany w World vs World | Gry MMO

Guild Wars 2 – zmiany w World vs World

Guild Wars 2

Szykują się całkiem spore zmiany w trybie PvP World vs World w Guild Wars 2. Zmiany te zapowiedział Devon Carver, który jest koordynatorem zespołu pracującego nad trybem World vs World w Guild Wars 2. Po pierwsze drastycznie ma wzrosnąć znaczenie poszczególnych ról w czasie walk World vs World. Dodatkowo mają pojawić się nowe role jak na przykład Scout, Siege Master czy Defender. Gracze, którzy będą najlepiej wypełniali swoje zadania mogą liczyć na dodatkowe nagrody.

Zmienić mają się również zasady działania maszyn oblężniczych. Wprowadzone World Abilities i tak już ulepszyły ich działania czekają nas jednak dalsze modyfikacje. Poszczególne typy maszyn oblężniczych mają się stać skuteczne wobec określonych celów. Tak więc użycie maszyn przeciwko odpowiednim przeciwnikom zapewni nam dużo większą skuteczność.

Jak dotąd jedną z najpopularniejszych technik ataku było uderzenie jak największą grupą jednocześnie. Po planowanych zmianach ma się to odmienić. Niewielkie grupy graczy wykonujących określone działania dywersyjne w różnych punktach pola walki będą mogły znacząco wpłynąć na ostateczną punktację.

Termin wprowadzenia tych zmian nie jest jeszcze znany, będziemy Was jednak informować na bieżąco.Zostaw komentarz