Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Hawken - nowa sieciowa strzelanka MMOFPS. | Gry MMO

Hawken

Hawken

Hawken to na razie dość tajemniczy tytuł. Ma to być nowa sieciowa strzelanka (MMOFPS) o walkach mechów. Gra ta tworzona jest przez nieznane studio Adhesive Games, zlokalizowane w Californi, w Stanach Zjednoczonych. Studio nie ma na koncie żadnych zrealizowanych gier. Oficjalna strona gry w chwili obecnej nie zawiera prawie żadnych informacji oprócz krótkiego FAQ, które dla Was przetłumaczyliśmy poniżej. Oprócz tego na stronie możemy również obejrzeć trailer gry Hawken oraz fragmenty gameplay i trzeba powiedzieć, że prezentują się one naprawdę imponująco. Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że firmie Adhesive Games uda się dokończyć ten tytuł. Zapraszamy do przeczytania FAQ na temat gry Hawken zawierającego podstawowe informacje. Na końcu newsa możecie obejrzeć również trailer z gry.Jakim rodzajem gry jest Hawken?

Hawken to gra multiplayer o walkach mechów. Gra skupia się na dynamicznej akcji i stara się stworzyć jak najlepiej odwzorowany klimat walk mechów.

Jakie tryby gry będą dostępne w Hawken?

W tej chwili ma 2 unikalne i oryginalne tryby gry oraz 2 klasyczne: team deathmatch i free for all deathmatch

Na kiedy planowana jest premiera Hawken?

Kiedy zostanie skończona. Na razie prace cały czas trwają ale wszystko idzie dobrze i niebawem powinny pojawić się dalsze informacje na ten temat.

Na jakim silniku tworzony jest Hawken?

Hawken powstaje w oparciu o silnik Unreal Engine od Epic Games.

Na jakie platformy ukaże się gra?

Tego w tym momencie nie wiadomo ale twórcy gry chcieliby żeby Hawken ukazał się na Xbox 360, PlayStation 3 i komputery PC.

Zobacz także Xblaster rejestracja – darmowa gra mmo przez przeglądarkę o walkach mechów!

Ile będzie kosztowała gra?

Tego na razie nie wiadomo ale Hawken planowany jest jako tytuł, który będzie można pobrać za pewną opłatą, niższą niż standardowe ceny gier pudełkowych.

Kto stworzył ścieżkę dźwiękową i muzykę do gry?

Muzykę i dźwięk do gry stworzył Sean Neri (www.SeanNeriSound.com). Muzykę do trailera skomponował Shadi (www.shadiradio.com).One Response to “Hawken”

  1. Quizer says:

    Można się rejestrować już na closed betę Hawken https://playhawken.com/?ref=7soc5co3

Zostaw komentarz