HearthStone Arena Poradnik dla początkujących

HearthStone

W tym krótkim poradniku znajdziecie podstawowe informacje na temat trybu Arena w Hearthstone. Może się on przydać szczególnie graczom, którzy dopiero zaczynają przygodę z Hearthstone. Arena to jeden z trybów rozgrywki w nowej grze mmo od Blizzard – Hearthstone: Heroes of Warcraft. Walcząc z innymi graczami na arenie możemy zdobyć szereg nagród ale o nich nieco niżej. Zacznijmy od podstaw. Aby wejść na arenę musimy uiścić opłatę w złocie, które zarabiamy w grze lub w prawdziwej walucie. Pierwsze wejście na arenę otrzymamy w Hearthstone a darmo. Na arenie w przeciwieństwie do trybu Pojedynku nie możesz grać stworzonymi przez siebie taliami. Co więcej nie będziesz mógł nawet wybrać swojego ulubionego bohatera.

Hearthstone Arena Bohaterowie

Po wejściu na arenę najpierw otrzymasz do wyboru 3 losowych bohaterów spośród których musisz wybrać jednego którym chcesz zagrać. Następnie losujesz karty. Wygląda to w ten sposób, że prezentowane są zestawy 3 kart, z których za każdym razem musisz wybrać jedną. Nie spiesz się z wyborem kart, nie ma tu żadnego limitu, możesz nawet wyjść z trybu areny i powrócić do wybierania kart nawet za kilka dni. Jeśli wylosowałeś bohatera, którym dotąd mało grałeś możesz wyjść z trybu areny i rozegrać tym bohaterem kilka pojedynków. Poznasz dzięki temu podstawowe strategie i karty tej postaci.

Hearthstone Arena wybieranie kart

Po wybraniu kart stajesz do pierwszej walki na arenie. Dopasowanie przeciwników (matchmaking) jest na arenie podobne jak w trybie pojedynku. Będziemy więc walczyć z graczami, którzy mają podobną ilość zwycięstw i porażek. Na arenie walczymy do 3 przegranych czyli po trzeciej porażce opuszczamy arenę z nagrodą. Na nagrodę ma wpływ mają jedynie nasze zwycięstwa, im więcej zwycięstw tym lepszy klucz otrzymamy. Oczywiście im lepszy klucz tym lepsza potencjalna nagroda. Aktualnie maksymalna liczba zwycięstw, które możemy zdobyć w czasie jednej areny to 12. Klucze, które możemy zdobyć na arenie możecie obejrzeć na zamieszczonym poniżej screenie. Nagrodami za walkę na arenie może być Złoto, Tajemny pył, pojedyncze karty oraz pakiety kart.

Hearthstone Arena Klucze

One Response to “HearthStone Arena Poradnik dla początkujących”

  1. NEVERMore says:

    Super poradnik oby więcej takich

Zostaw komentarz