Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Hero Zero | Gry MMO

Hero Zero

hl1

Hero Zero to przeglądarkowa gra przygodowa, w której celem jest wcielenie się w zwykłego mieszkańca przedmieść, który będzie za wszelką cenę próbował wybawić świat! „Od zera do bohatera” – to w zasadzie hasło które w pełni opisuje cel tej gry. Dzięki Hero Zero, każdy może stać się bohaterem i znaczyć coś dla innych w wirtualnym świecie sławy i przygód. Każdy tutaj może być kimś na miarę Supermana, Barmana, czy też innego ulubionego pozytywnego bohatera komiksów.
Grę zaczynamy w zasadzie od utworzenia naszego bohatera. Możemy spędzić na tym etapie gry naprawdę sporo czasu, gdyż mamy praktycznie wpływ na każdy element postaci, od tego jaki ma mieć kształt nosa, kolor oczu, czy też brwi jak i uczesania.Po utworzeniu postaci trafiamy na spokojne na pierwszy rzut oka przedmieście i tam zaczynamy swoją przygodę. Przedmieście to jest jednym z sześciu miejsc, jakie będzie nam dane odwiedzić w Hero Zero. Po niedługim jednak czasie okaże się, że mieszkańcy tej spokojnej okolicy, potrzebują pomocy. Otrzymamy więc do wykonania parę misji i do przezwyciężenia parę problemów, zaczynając od podejrzanych sąsiadów, sąsiadów kończąc na przypilnowaniu i eksporcie harcerek, żeby mogły sprzedać swoje ciasteczka. Każde zadanie jakie zostanie przez nas wykonane dodaje energii, zapewnia doświadczenie, oraz gotówkę od ludzi, którym pomogliśmy. Zdobyte pieniądze przydadzą się nam do rozwoju naszej postaci. Dzięki nim nasz bohater będzie mógł się wyposażyć w stroje i wszelkiego rodzaju gadżety potrzebne super herosowi pokroju Supermana! Pieniądze przydadzą się też do tego by wytrenować poszczególne cechy, którymi opisywana jest każda postać w grze. Tymi cechami są: siła, kondycja, inteligencja a także intuicja. Dzięki nim nasz bohater jest skuteczniejszy w walkach z oponentami. Zatem trzeba pamiętać o gromadzeniu pieniędzy na rozwój naszej postaci. Podczas rozgrywki będzie można również zauważyć wielu innych bohaterów, którzy będą szukali zwady. Jako superbohater powinniśmy być zawsze przygotowani na ewentualny atak i obronę społeczeństwa. Należy przejąć inicjatywę i pokazać kto rządzi w okolicy! Pamiętaj! Każdy wygrany pojedynek to przyrost doświadczenia oraz gotówki potrzebnej na rozwijanie poszczególnych umiejętności.

W miarę pokonywania kolejnych etapów gry, będziemy w stanie udowodnić, kto tak naprawdę zasługuje na miano super herosa. Jednak aby tak było, trzeba ćwiczyć i rozwijać swoją postać, wypracować odpowiednią muskulaturę i posturę, która będzie budziła jednocześnie podziw i szacunek. Hero Zero to gra która dostarcza wielu komicznych wrażeń, cechuje się dużym poczuciem humoru i komiksową grafiką, która idealnie nadaje się do fabuły tej gry. Jeżeli marzysz o tym by stać się bohaterem i lubisz się przy tym pośmiać, zachęcamy Cię do tego być zagrał w Hero Zero! To przeglądarkowa gra online, która różni się od całej reszty gier tego typu. Zostań bohaterem w swoim domu, przed komputerem, w wirtualnym świecie Hero Zero!

Hero Zero Tworzenie Bohatera

Hero Zero Gra

Zostaw komentarz