Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Immortal King - darmowe MMO. | Gry MMO

Immortal King

Immortal King MMO

Immortal King to gra przeglądarkowa typu MMO, stworzona przez wytwórnie 337.com. Fani gier strategicznych mogą ją podziwiać od sierpnia 2011 roku. Celem rozgrywki jest budowa starożytnego greckiego miasta (polis), pod boską protekcją. Już na samym wstępie musimy dokonać wyboru, które bóstwo zostanie naszym mentorem. Do wyboru mamy pana niebios i ziemi – wszechpotężnego Zeusa, pogromcę mórz i fal – mocarnego Posejdona oraz mrocznego i przewrotnego pana świata zmarłych – Hadesa. Z pomocą jednego boga jesteś w stanie wyszkolić swe armie oraz heroicznych bohaterów, którzy poprowadzą Cię do zwycięstwa. Gra toczy się na terytorium antycznej Grecji, tam też będziesz stawiał czoła innym graczom, silniejszym bądź słabszym od Ciebie. Im lepszy bohater, tym większe walory armii którą zarządza. Z każdym zwycięstwem rośnie prestiż i portfel gracza, co podnosi autorytet pośród innych zawodników, ale może także przysporzyć wrogów. Na zawodnika czeka stu bossów do wykończenia. Środkiem płatniczym w Immortal King jest srebro, które pozyskujemy na drodze uczciwej pracy naszych obywateli oraz w walce z przeciwnikami.Immortal King – Świat Gry

W Immortal King mamy do dyspozycji 137 bohaterów, z których każdy posiada inne walory bojowe. Jedni stanowią tępe maszyny do zabijania, inni z kolei to mistrzowie kamuflażu i logicznego myślenia. Jeden potrafi całymi dniami walczyć na polu bitwy, drugi jest w stanie całkowicie ominąć groźbę starcia zbrojnego. Rodzaj bohaterów zależy od miejsca gdzie walczymy (piekło, niebo czy morze). Na naszego herosa czekają liczni bosi i pomniejsi bogowie, po których zabiciu możemy liczyć na olbrzymie bogactwa i sławę.

Jeśli podoba Ci się Immortal King sprawdź także podobne, bezpłatne gry MMO jak barwna strategia Castle of Heroes w klimatach fantasy czy też Terra Militaris.

Gdy potyczka z jakimś przeciwnikiem przerasta nasze bojowe możliwości, istnieje opcja utworzenia „ligi” z innymi graczami. Jest to swego rodzaju drużyna pierścienia, która chodzi po antycznej Grecji zabijając bossów i ich armie, licząc na godziwe wynagrodzenie czy łupy. Im lepsi jesteśmy w takich potyczkach, tym wyższą pozycję osiągniemy we własnej lidze. Aby podnieść walory bojowe swoich bohaterów, niezbędnym czynnikiem jest wysłanie ich na szkolenie do Akademii Walk w twoim polis. Będzie to prawdziwa szkoła wojenna dla przyszłych generałów w twojej armii. Heros nie jest jednak herosem bez odpowiedniego ekwipunku. Każda jego część stanowi dodatkową ochronę dla naszego bossa, poczynając od zbroi i tarczy, a na koniu kończąc. Elementy wyposażenia posiadają kolory, które mówią nam o ich właściwościach obronnych i bojowych. Za posiadany prestiż jesteśmy w stanie werbować nowych herosów. Jest to jednak droga inwestycja i wymaga czasu.

Wraz ze zwycięstwami nad innymi graczami, zwiększa się poziom naszego prestiżu. Pozwala on nam na podbój większej ilości ziem, werbowania nowych bohaterów, oraz zwiększenia jej maksymalnej ilości (gracz ma ograniczenia co do ilości posiadanych herosów). Gra nie opiera się jednak na samej walce, w której muszą występować przerwy. Służy do tego czas odświeżania, podczas którego nie możemy pozwolić sobie na atak czy bodaj nawet na wyprawę wojskiem poza nasze terytorium.
Do dyspozycji gracza oprócz bohaterów zostają też oddane jednostki wojskowe w liczbie 72. Aby stanowiły poważną siłę zbrojną należy je przede wszystkim przeszkolić. Dopiero wtedy mogą siać postrach i spustoszenie u innych graczy. Nasza armia może ustawiać się w dziesięciu różnych szykach, co jest ukłonem w stronę graczy miłujących strategie. Co więcej, cały czas możemy obserwować przebieg toczonej przez nasze wojska bitwy, co jest ciekawą atrakcją.

Żadna armia nie może jednak istnieć bez ekonomii, która pozwoli na jej utrzymanie i prowadzenie długotrwałych i wyczerpujących kampanii. W swoim imperium koniecznością jest ustalanie podatków, przydzielanie obywateli do określonych prac, dbanie o wyżywienie populacji oraz dobrą gospodarkę pieniężną. W swym polis gracz szkoli bohaterów, tworzy silne jednostki wojskowe oraz zaopatruje je w zbroje i oręż. Za każde ulepszenie trzeba zapłacić srebrem w kuźni. W zamian za nie, kowal wykuje nam zarówno broń ofensywną jak i defensywną.

Aby zawrzeć sojusz z innymi graczami niezbędne jest opracowanie technologii sojuszu we własnej akademii. Pozwoli to nam na kooperację z sąsiadami i bezpieczeństwo naszego polis, umożliwiając spokojne podboje w dalszej części świata.

Immortal King

Zostaw komentarz