Infinite Crisis – Cyborg

Infinite Crisis

Kolejny champion z nowej gry MOBA Infinite Crisis to Cyborg. Jest to postać preferująca walkę na dystans, w której może zadawać naprawdę duże obrażenia. Poniżej znajdziecie opis wszystkich umiejętności Cyborg oraz film prezentujący tego bohatera w akcji.

Cyborg Skille

Tracer shot – trafia przeciwników w linii prostej, a także nakłada na nich debuffa Trace Energy, który zwiększa szansę na otrzymanie trafienia krytycznego.
Charged Burst – zmniejszenie szybkości ruchu pobliskich wrogów. Przeciwnicy z debuffem Trace Energy otrzymują obrażenia i są mocniej spowolnieni.
Cascade – zwiększona szybkość ataku i ruchu zwiększenie szybkości ataku i poruszania się, czas tego skilla wydłuża się gdy atakowany wróg jest pod wpływem debuffa Trace Energy.
Cybernetic Targeting (Pasyw) – co czwarty atak podstawowy zadaje dodatkowe obrażenia, obrażenia te zależne są od ilości zdrowia, które pozostało trafionemu przeciwnikowi.
Plasma Cannon (Ulti) – Cyborg zadaje bardzo duże obrażenia przeciwnikom znajdującym się przed nim, dodatkowo jego podstawowe ataki mają zwiększoną siłę, zasięg i penetrację.Zostaw komentarz