Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Infinite Crisis - Gaslight Batman | Gry MMO

Infinite Crisis – Gaslight Batman

Infinite Crisis

Wydawca nowej gry MOBA z bohaterami z komiksów DC Universe ujawnił kolejną postać. Jest to Gaslight Batman postać typu ranged cechująca się dużą mobilnością. Poniżej możecie dowiedzieć się więcej o umiejętnościach tej postaci, a także zobaczyć je w akcji na trailerze.

Gaslight Batmana Skille

Sonic Batarang – Batman rzuca batarangiem, który trafiając zadaje obrażenia ale także odbija się od celu i poszukuje kolejnego celu.
Sonic Shell – Batman rzuca pociskiem, który spowalnia przeciwnika i nakłada na niego debuff Echoes, pocisk można zdetonować w wybranej chwili.
Bat Flight – Gaslight Batman leci na linii, wszyscy znajdujący się na trasie przelotu przeciwnicy otrzymują obrażenia.
Echoes (Pasyw) – trafiony przez Gaslight Batman cel ma zmniejszony atak i obronę, a także jest widoczny poprzez “mgłę wojny”. Inne umiejętności zadają więcej obrażeń, gdy cel posiada debuff Echoes.
Bat Scream (Ulti) – soniczny atak, który przemieszcza się po całej mapie i zadaje duże obrażenia. Po każdym trafieniu w cel, kolejne obrażenia będą nieco mniejsze.

Na koniec trailer prezentujący nową postać i jej umiejętności.Zostaw komentarz