Infinite Crisis – Nightmare Superman

Infinite Crisis

W darmowej grze MOBA z komiksowymi superbohaterami Infinite Crisis pojawiła się nowa postać – kolejne wcielenie Człowieka z Żelaza – Nightmare Superman. Poniżej znajdziecie krótki opis umiejętności tego championa oraz ich prezentacje na żywo w zamieszonym na końcu newsa filmiku. A jeśli chcecie spróbować swoich sił w tej darmowej grze MOBA to zapraszamy TUTAJ.

Phantom Collector – Nightmare Superman przywołuje fantoma, który zadaje obrażenia i kradnie Power Armor wszystkim przeciwnikom na swojej drodze. Gdy phantom dotrze do gracza, skradziony Power Armor jest dodawany każdemu sojusznikowi w pobliżu Nightmare Supermana.

Vortex – Nightmare Supermana tworzy wir, który redukuje szybkość ataku. Po krótkiej chwili wir wybucha, ściągając wszystkich przeciwników do swojego środka i zadając im obrażenia.

Siphon / Infuse – umiejętność zadająca duże obrażenia, jednocześnie odbijając się na sojuszników, którym nakłada tarczę. Gdy umiejętność zostanie użyta na sprzymierzeńcu, ten otrzyma silną tarczę, a przeciwnicy średnie obrażenia.

Possession (Pasyw) – postać, która zabije Nightmare Supermana będzie miała na kilka sekund obniżoną siłę ataku. Jeśli w tym czasie postać na zginie to Nightmare Supermana zostaje automatycznie wskrzeszony z ilością HP zależną od maksymalnych punktów HP zabitej postaci.

Condemn (Ulti) – Nightmare Supermana tworzy fantomowe więzienie, w którym więzi cel swojego ataku. Uwięziona postać nie może się ruszać, atakować ani używać umiejętności. Jeśli uwięziona postać zginie spowoduje to wybuch, a wszyscy w jego zasięgu będą mieli zmniejszoną szybkość poruszania się.One Response to “Infinite Crisis – Nightmare Superman”

  1. penis says:

    nawet spk

Zostaw komentarz