League of Legends – Annie poradnik.

League of Legends Poradnik

Annie to w League of Legends bardzo typowa postać typu AP. Mała ilość zdrowia i potężne obrażenia magiczne. Zaletą tej postaci są niewątpliwie przeliczniki na moc umiejętności co pozwala osiągnąć kosmiczne obrażenia. Annie należy raczej do łatwych postaci. W grze nią nie ma nic specjalnie skomplikowanego. Zacznijmy jednak od samego początku czyli umiejętności. Pasywna umiejętność Annie to „Piromania”. Po rzuceniu kolejno pięciu czarów, następny ogłuszy przeciwnika. Trudno o lepszego pasywa tak naprawdę. Zdecydowanie jeden z lepszych w grze. Świetny mechanizm pościgowy oraz ucieczkowy. Annie ma stosunkowo niski czas odnowienia umiejętności dzięki czemu szybko możemy sobie tego pasywa „nabić”. W grze tą postacią ważne jest aby to ogłuszenie mieć bardzo często. Z tego względu używamy naszych umiejętności kiedy tylko jest to możliwe. Pasyw ten potrafi zadecydować ( i bardzo często decyduje) o losach Annie w early game.
Pierwsza umiejętność aktywna Annie to „Dezintegracja”. Jest to znana z wszystkich gier kula ognia. Rzucamy ją i zadaje obrażenia. Przy liczbie AP powyżej 500 ta umiejętność jest na tyle silna, że jest w stanie zabrać więcej niż połowę zdrowia przeciwnika. „Spopielenie” z kolei jest również ofensywnym czarem, tylko, że w tym wypadku Annie zadaje obrażenia kilku wrogom na obszarze w kształcie stożka. Również idzie wyciągnąć z tego całkiem przyjemne obrażenia. Najczęściej te dwie umiejętności używane są w tej samej chwili jako kombinacja. Przy otwartej walce jeden na jeden używanie tych umiejętności osobno jest bez sensu i przede wszystkim bardzo ryzykowne. Trzecia umiejętność to „Płonąca tarcza” Annie aktywuje wokół siebie ochronkę, która odbija obrażenia ( zwykłe tzw. Normal Attack). Ta umiejętność sama w sobie nie jest zbyt dobra i nazbyt często używana jednakże bardziej chodzi o to żeby używać ją bardzo często gdyż kosztuje stosunkowo mało punktów many i nabija nam ogłuszenie z pasywa.

Przetestuj najlepsze gry mmorpg fantasy jak jeden z klasycznych sieciowych rpg Rappezl rejestracja czy też mmorpg Shaiya z masowymi bitwami PvP.

Ulti Annie to ciekawa sprawa. Annie przywołuje swojego wielkiego niedźwiedzia. Nie dość, że ta umiejętność w chwili przywołania zadaje potężne obrażenia magiczne na sporym obszarze, to sam przywołany niedźwiedź jest całkiem mocnym przeciwnikiem, którym naturalnie możemy sterować. Niedźwiedź również podpala przeciwników znajdujących się obok niego.

Kwestią sporu wielu graczy w League of Legends jest to jak rozbudowywać przedmioty dla tej postaci. Ze względu na pasyw, który wybija się na tle innych umiejętności Annie początkowo powinniśmy wyposażyć się w kryształ do many. Następnie dobrze jest zaopatrzyć się w standardowe buty dla standardowego maga czyli po prostu Buty Maga. Kiedy już mamy buty, z kryształu tworzymy Różdżkę Wieków. Daje nam ona sporo many, trochę życia oraz naturalnie moc umiejętności. Musimy zawsze pamiętać, że Annie to bardzo „papierowa” postać. Łatwą ją zabić gdyż jest jedną z najsłabszych postaci w grze jeżeli chodzi o ilość zdrowia. Dlatego jedyne słuszne założenie to „Zabijmy wroga zanim on zdąży zabić nas”. Dlatego dalej brniemy już mocno w moc umiejętności. Składamy dwa Kostury Archanioła, które dają nam bardzo dużo many i równie dużo mocy umiejętności. Do tego Rabadon i praktycznie siejemy totalną destrukcję. Ostatni przedmiot w zależności od przebiegu gry. Najlepszym rozwiązaniem jest trzeci Kostur Archanioła, ale to już zależy od gracza. Trzeba dodać, że Annie to jedna z najtańszych postaci w grze. Do nabycia w sklepie za jedyne 450 Punktów Zasług. Warto ją kupić gdyż dobrze prowadzona Annie potrafi być prawdziwym motorem napędowym dla drużyny. Rozpędzona Annie z dużą ilością AP to prawdziwa maszynka do zabijania wszystkiego co się na mapie rusza.

5 Responses to “League of Legends – Annie poradnik.”

 1. Dexter28 says:

  Jak się nią umie grać samotnie na linji to śmiało można stwierdzić że to op annie.

 2. Kasia says:

  Ja gram nią zawsze

 3. Kasia says:

  Co najlepiej kupować w grze.Ja zawsze kupuje miksturki ale nwm co kupić jeszcze .
  Jeżeli wiesz to plisss powiedz 😀

 4. Kooolo says:

  Powiem tyle… na Annie trzeba kupywac M.Um. a także robić ją pod HP…najlepiej kupywac z zalecanych ja w ten sposob zdobylem 3 pentakille ale można tez robic własną propozycją… Annie nie jest trudna do ogarnięcia nie ma ona specjalnych skilli… jedna porada….TEEMO i ANNIE To najlepsze Duo polecam!

  Dziękuje

Zostaw komentarz