League of Legends – Lissandra

League of Legends

Do grona bohaterów League of Legends dołączy nowa postać, która właśnie została zapowiedziana przez Riot Games. Będzie to Lissandra, czarodziejka specjalizująca się w crowd control i w dużej mobilności.

Lissandra Umiejętności

Odłamek Lodu: Lissandra rzuca lodową włócznią, która rozbija się przy trafieniu pierwszego przeciwnika. Włócznia zadaje obrażenia i spowalnia go. Wrogowie, znajdujący się za celem także otrzymują obrażenia.

Pierścień Mrozu: Lissandra zamraża obszar dookoła, zadając obrażenia przeciwnikom i unieruchamiając ich na czas trwania umiejętności.

Ścieżka Lodowca: Lissandra rzuca powolnym, długodystansowym lodowym pazurem, zadaje on obrażenia przeciwnikom na swojej drodze. Ponowne użycie skilla Ścieżka Lodowca teleportuje Lissandrę do miejsca, w którym aktualnie znajduje się pazur.

Córa Lodu (passive): po krótkim odnowieniu, kolejna umiejętność Lissandry nie kosztuje many. Trafienie przeciwnika czarem utrudniającym poruszanie się skraca czas odnowienia Córy Lodu.

Lodowy Grobowiec (ulti): przy trafieniu wroga Lissandra zamraża go, zadaje obrażenia i ogłusza. Dodatkowo z trafionego celu emanuje mroczny lód, który zadaje obrażenia i spowalnia pobliskich przeciwników. Lissadra może również użyć Lodowego Grobowca na sobie samej, otacza się wtedy lodem, nie może się poruszać ale staje się też niezniszczalna i nie może być celem umiejętności. Emanuje od niej również mroczny lód, który zadaje obrażenia i spowalnia pobliskich przeciwników.Zostaw komentarz