Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Lineage 2 Wybory Miss | Gry MMO

Lineage 2 Wybory Miss

Lineage 2

Tego to jeszcze chyba nie było, wydawca gry MMO Lineage 2 postanowił zorganizować wybory Miss graczy. Udział może wziąć każda graczka Lineage 2, która ma rozgrywkę w małym palcu i potrafi się zaprezentować. Konkurs odbędzie się w okresie od 1 września do 7 października i będzie podzielony na 2 etapy. W pierwszym etapie uczestniczki będą musiały przejść określone misje w grze, udokumentować to screenshotami, które następnie należy przesłać do organizatora wraz ze swoim zdjęciem i opisem swojej osoby. Uczestniczki, które zakwalifikują się do drugiego etapu zostaną poproszone o stworzenie filmy video, w którym zaprezentują swoje talenty.

Nagrody są nie byle jakie, za zajęcie pierwszego miejsca przyszła Miss Lineage 2 otrzyma laptop dla graczy Dell Alienware M17x, drugie miejsce to monitor Dell S2740L 27″, a trzecie to mysz Razer Naga Hex Black, klawiatura Razer DeathStalker Essential oraz słuchawki Razer Kraken green. Oprócz trzech zwycięskich miejsc wybrana zostanie również Miss graczy, na którą głosować będzie społeczność. Otrzyma ona komplet srebrnej biżuterii wzorowanej na Lineage 2. Zgłaszać do konkursu możecie się na oficjalnej stronie Miss Lineage 2. A jeśli lubisz klasyczne, azjatyckie gry mmo zapraszam również na Metin 2 Rejestracja gdzie w kilka minut założysz bezpłatne konto i przetestujesz inną grę legendę.

Miss Lineage 2Miss Lineage 2 Nagrody

Zostaw komentarz